Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ilyen erkölcscsösz a pasas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen erkölcscsösz a pasas?

Figyelt kérdés

Voltam kavezni egy újabb ismerösömmel es a teraszon ahol voltunk megjelent egy lengen öltözött szep csaj, furdöruhaban. Gondoltam a pasik örulnek a latvanynak , apam mindig olyan volt , de nem bamulta nem szóltsemmit , mikor beultunk az autóba , közli hogy milyen illetlen volt a lany es semmi tisztelet nincs benne stb

Ö mindig ingben , hosszúbadrag , csukottcipö, erre mondom neki hogy van e szived , viccböl es az ingealá csusztattam a kezem, hogy nezzem meg a szivdobogasat , mondom viccböl , de a kezem gyorsan kivette , eleg sertövolt .

Múltkor mondta van egy tetkója a karjan , de csak felig mutattameg

Nem ertem soha ilyennel nem talalkoztam

Hozzateszem hogy ö keresia tarsasagom



2018. júl. 23. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
9. Miért, azt vártad, h majd ha hozzáérsz akkor m€gb@x? Ejjejj ribizli. Nem pont attól férfi a férfi... És te sem vagy éppenséggel nőnek nevezhető. Egy cseppnyi tartást sincs benned.
2018. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Várható volt, hogy az irigy lúzerek gyülekezete válaszol:D
2018. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Ja, te azt láttad, hogy apád minden nőt megnéz, akkor ezt keresed pasiban is? Ettől lesz férfi a férfi? Te meg ettől a megalázástól leszel nő?

És ezt nő mondja.

2018. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg, 2x ilyen stílusban, mint ahogy írsz kinyitod a szádat, és szerintem többet nem fog keresni a pasas.
2018. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ennek en se kellek gyerekek szerintem

Mi az hogy komoly ???? Ilyet nem hallottam soha

2018. júl. 23. 15:26
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

"Várható volt, hogy az irigy lúzerek gyülekezete válaszol:D"



Mire kellene irigykedni?! Hm? H a pasas elutasította a kérdezőt, mert "kis hölgy" számára az a normális ha egy férfi nyálzik egy ízléstelen megjelenésű nőre és h egyből a farkával kezd gondolkodni ha benyúlnak a felsője alá? Inkább kinevettette magát, minthogy irigységet generáljon bárkiben is :)))

2018. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

"viccböl es az ingealá csusztattam a kezem, hogy nezzem meg a szivdobogasat , mondom viccböl , de a kezem gyorsan kivette"


lyézusom.

2018. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, szerintem ne nyisd ki a szádat, ne is írj, mert valami iszonyat buta egy nőszemély vagy. Szinte biztos, hogy nem fog ezekután keresni. Mi már az, hogy nyúlkálsz az "ingealá" ? (a te szavaiddal élve) S mi köze a kettőnek egymáshoz : megjelenik egy lány fürdőruhában, a férfi kifejezi nemtetszését és van-e szíve ? Nem látom az összefüggést és te sem, csak nyomulni akartál, de bebuktad, mert valószínűleg egy normális értékrenddel bíró emberrel találtad magadat szemben. Akinek mellesleg abban is igaza van, hogy illetlenség megjelenni fürdőruhában egy kávézóban. Legalább valami könnyed ruhát illik felkapni...

A pasik lehet, hogy vevők az ilyen látványra, a férfiakat ellenben taszítja. Úgysem értesz belőle egy szót sem, kár is magyarázni. Tanulj meg írni ahelyett, hogy taperolnád a férfiakat. Van, aki élt volna a lehetőséggel, hogy könnyen megdönthető vagy, de nála ezt nagyon benézted.

2018. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szegeny ember , nem is ertem miert van a tarsasgomban es miert hiv meg mindenfelere ? Karteritest kene kapjon
2018. júl. 23. 15:43
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Legközelebb mondd, h te készpénzt szívesebben fogadsz el a veled eltöltött órákért.
2018. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!