Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire "zavar" ha egy nőnek rövid a haja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig pici rövid hajam volt, nem is tudom miért, nem szerettem vele foglalkozni, de mindig is utáltam ahogy kinéz és mindig is úgy gondoltam biztos utálják a férfiak. most majdnem fenékig ér már és sokkal jobban szeretem meg több az önbizalmam is, és azóta nem is értem hogy képesek a nők rövidre vágatni a hajukat. és most a nagYon pici rövidről beszélek nem a vállig érőről meg ilyesmi. Férfiak ti mit gondoltok, nálatok mennyire hátrány ez? vagy van olyan esetleg akinél konkrétan előny? 23l
2018. júl. 26. 12:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
Gyulolom a rovid hajat egy lanyon. Szerintem akinek nagyon rovid a haja az tuti, hogy biszexuális, vagy leszbikus.
2018. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar, csak általában nem tetszik. Gondolok itt olyanra ami pár cm. Bár nincs ezzel gond és vannak olyan nők akiknek még jól is áll ez a nagyon rövid haj, de ehhez kell egy stílus és arc szerkezet is. Ez szerintem ritka, de lehet csak én gondolom így. A vállig/nyakig érő hajjal meg nincs semmi gond.
2018. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem zavar, egyszerüen, nem is látom benne a nőt.

Kapcsolatom, biztos hogy nem lesz vele. Az meg nem zavar, ha számomra idegenek, rövid hajjal élnek.

2018. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
A vállig érő a legjobb szerintem.
2018. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%

Nőként válaszolok, de ez szerintem abszolút emberfüggő. Az is, hogy kinek áll jól, az is, hogy kinek tetszik.

Nekem világ életemben rövid hajam volt, mert ritka, vékony szálú, nem is nő meg váll alá (hogy teljesen pontos legyek, nő, mint a bolondgomba, csak elkopik a vége. Nem töredezik, szó szerint kopik), de már előtte is nagyon csúnya, lelapul. Hajpótlás pedig csak jobban gyengítené, ritkítaná a súlya miatt, így az sem játszik. Ezért rövid, extrém színű (hála a jó égnek a festést jól viseli, sose törik, sőt, nagyon selymes, egészséges). Nyilván sokaknak nem tetszik, ő dolguk. De sose volt gondom a pasizással, párom is imádja, hogy változatos a fazonja, színe. Az extrém színeket kifejezetten szereti, volt, hogy elment nekem festékért, csak legyen újra extrém az unalmas barna helyett.

Az, hogy mennyire nem nőies...pár napja egész nap mentem a városban, folyamatosan utánam fütyültek, leszólítottak, megbámultak (nem, nem rosszallásból, bár biztos volt 1-2 olyan is, de elég erősen kisebbségben).

Szóval, ha illik az illetőhöz, akkor egyáltalán nem hátrány, de tény, hogy sokaknak nem áll jól. Olyan pedig sose lesz, hogy mindenkinek tetszeni fog a stílusod, de a legjobb, hogy nem is kell mindenkinek megfelelni. Ha te hosszú hajjal jobban érzed magad, az szuper! Ha más rövid hajjal, az is :) Ha jól érzed magad a bőrödben, az meglátszik, és más nem is fontos.

2018. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%
A hosszú hajat szeretem alapjaiban. Viszont láttam már olyan nőt, akinek rövid haja volt és tetszett.
2018. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nagyon kevés nőnek áll jól szerintem a rövid haj.


Nekem praktikus okokból rövid, így szoktam meg, hosszú hajjal sem volt több érdeklődés a férfiak részéről, úgyhogy emiatt nem növesztem meg.

2018. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

Engem baromi zavar.


28F

2018. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%

Fodrász vagyok: a rövid haj a szép, kimondottan baba arcú nőknek áll jól. Mindenki máson jobb a hosszabb haj, mert csak úgy lehet kihozni nőiesre a megjelenését. Baba arcú lányokon rengeteget tud dobni egy vagány, rövid fazon, hosszúval elvesznek a tömegben.


Ki tudok akadni, mikor jön a vendég a szorosra fogott kontyával, kibontja, és fel van törve a teljes hossza. De csak a végéből egy picit, mert a párjának a hosszú haj tetszik. Aztán ki se lép a szalonból, de tekeri fel a feje tetejére a krumplit, mert idegrohamot kap a kibontott, hosszú hajától.

2018. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem tetszik a rövid haj.
2018. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!