Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire "zavar" ha egy nőnek rövid a haja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig pici rövid hajam volt, nem is tudom miért, nem szerettem vele foglalkozni, de mindig is utáltam ahogy kinéz és mindig is úgy gondoltam biztos utálják a férfiak. most majdnem fenékig ér már és sokkal jobban szeretem meg több az önbizalmam is, és azóta nem is értem hogy képesek a nők rövidre vágatni a hajukat. és most a nagYon pici rövidről beszélek nem a vállig érőről meg ilyesmi. Férfiak ti mit gondoltok, nálatok mennyire hátrány ez? vagy van olyan esetleg akinél konkrétan előny? 23l
2018. júl. 26. 12:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem zavar a rövid haj, sőt.
2018. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
61%
Engem nagyon zavar. Kizáró ok lenne kapcsolatra. Értem, hogy praktikus, de szerintem ezzel egy nő feladja a nőiessége egy részét.
2018. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ne haragudj, de én nem a hajamtól érzem magam nőnek...
2018. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól áll a nőnek, akkor nagyon bejön. Osvárt Andreát pl. hosszú hajjal el sem tudnám képzelni. Vagy DTK-t.


A hosszú haj nem férfias? Valaki szóljon már Jason Momoának. :D

2018. júl. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
96%

amikor összejöttem a férjemmel, elmondta, hogy nem tetszik neki a rövid haj, és a frufru sem. nekem akkor bob frizurám volt, mégis összejött velem - ezek szerint a pixie számít nála rövidnek.


pedig szívesen levágatnám a hajam, mert vékonyszálú, a vége kopik, töredezik, pedig még csak a vállamig ér. a kedvéért türtőztetem magam:)


bezzeg az ő haja... hátközépig ér, csillogó, hullámos, dús, semmi töredezés... nem igazság:D

2018. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
96%

Egy betegség miatt konkrétan nem volt semmi hajam, most rövid. Előtte fenékig érő, csillogó csoda volt. :D Sosem kaptam vele annyi bókot, mint mostanság a röviddel.


Szóval ez igencsak függ a nő arcberendezésétől és az adott férfi ízlésvilágától. Szerencsére nem sablon szerint élünk, valakinek ez jön be, másnak az.

22l

2018. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Azért tegyük már hozzá, hogy ide egy bizonyos réteg válaszolgat, nem mérvadó.
2018. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
45%
#27. Te is itt vagy Drága, úgy hogy a te véleményed sem mérvadó, de ez ne is zavarjon. :)
2018. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
37-es a 27 helyett, elnézést. :D
2018. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 hollófernyiges ***** válasza:
Nekem tetszenek a rövid hajú lányok, olyan üde, friss, sportos külsejük lesz tőle. Mondjuk attól még nincs kifogásom a hosszú ellen sem.
2018. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!