Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire "zavar" ha egy nőnek rövid a haja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig pici rövid hajam volt, nem is tudom miért, nem szerettem vele foglalkozni, de mindig is utáltam ahogy kinéz és mindig is úgy gondoltam biztos utálják a férfiak. most majdnem fenékig ér már és sokkal jobban szeretem meg több az önbizalmam is, és azóta nem is értem hogy képesek a nők rövidre vágatni a hajukat. és most a nagYon pici rövidről beszélek nem a vállig érőről meg ilyesmi. Férfiak ti mit gondoltok, nálatok mennyire hátrány ez? vagy van olyan esetleg akinél konkrétan előny? 23l
2018. júl. 26. 12:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
42%
Nálam kizáró tényező a rövid haj egy nőn,azzal kezdem meg az alakkal ha ezek egyik is hibádzik akkor off a nő.
2018. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 AchromaticSmarties ***** válasza:
69%
Ha jó a fazon és jól áll a nőnek, foglalkozik vele (jár fodrászhoz 3-4 hetente, megmossa, beállítja), illetve nem azért vágatta le, mert befigyelt a puja és most már nem akar a külsejével foglalkozni, akkor rendben van, tetszik, egyéb esetben nem.
2018. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
jó sok válasz jött :D felszavaztam mindenkit köszi! és úgy látom jól gondoltam akkor.. örülök hogy megnövesztettem :D
2018. júl. 26. 12:49
 14/42 anonim ***** válasza:
70%
Ne már, most gondolkozom rajta, h levágatom teljesen rövidre, most áll alá érő. De, egyszerűen hosszú hajjal olyan jellegtelennek érzem nem csak magamat, másokat is. Egy rövid pixie fantasztikus tud lenni. :)
2018. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
szerintem növeszd inkább meg jobban, nincs szebb és nőiesebb mint egy fényes ápolt hátközépig érő hosszú haj 🤗
2018. júl. 26. 13:22
 16/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem, rövid pixie lesz, ezüst fehér alap világos kék melírral, vagy ciklámen melírral. :D
2018. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
24%

14-es inkàbb növeszteni kellene.

Egy nő hosszú hajjal nő,nem èrtem ezt a levàgatàst komolyan.

A rövid hajú nő ugyanaz mint a hosszú hajú fèrfi meg a vèkony pali.

2018. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
Miért, mi a baj a hosszú hajú férfiakkal, vagy a vékonyakkal? Mindenki úgy jó, ahogy jól érzi magát.
2018. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően imádom a hosszú hajat, de láttam már olyan nőt, akinek iszonyú szexisen állt a rövid haj...
2018. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem tetszik a rövid haj. Egyáltalán nem.
2018. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!