Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire "zavar" ha egy nőnek rövid a haja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig pici rövid hajam volt, nem is tudom miért, nem szerettem vele foglalkozni, de mindig is utáltam ahogy kinéz és mindig is úgy gondoltam biztos utálják a férfiak. most majdnem fenékig ér már és sokkal jobban szeretem meg több az önbizalmam is, és azóta nem is értem hogy képesek a nők rövidre vágatni a hajukat. és most a nagYon pici rövidről beszélek nem a vállig érőről meg ilyesmi. Férfiak ti mit gondoltok, nálatok mennyire hátrány ez? vagy van olyan esetleg akinél konkrétan előny? 23l
2018. júl. 26. 12:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
17%
Egy nő csak hosszú hajjal nő.. Roviddel nem az
2018. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%

9-es: "Ki tudok akadni, mikor jön a vendég a szorosra fogott kontyával, kibontja, és fel van törve a teljes hossza. De csak a végéből egy picit, mert a párjának a hosszú haj tetszik. Aztán ki se lép a szalonból, de tekeri fel a feje tetejére a krumplit, mert idegrohamot kap a kibontott, hosszú hajától."


mintha rólam írtál volna!:D

2018. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
23%
Csak és kizárólag a hosszú haj! Fenékig érőnél nincs szebb. A rövid fiús, nőietlen, jellegtelen.
2018. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
amúgy egyetértek azzal a válaszolóval is aki írt a hogy a rövid haj nőn olyan mint a hosszú haj meg a vékonyság a férfiaknál. nem férfias, számomra. még nem láttam olyat akinek ez a kombo jól állt volna
2018. júl. 26. 15:53
 25/42 anonim ***** válasza:
96%

"Egy nő csak hosszú hajjal nő.. Roviddel nem az" Hjaj nemhiába nincsen párod. Majd te megmondod ki a nő...


Btw barátomnak vállig érő haja van és férfias jelenség, ez csak egyszerűbb embereknél fóbia, hogy férfi csak rövid hajjal férfi.

Vagy a vikingek nem voltak férfiasak?

2018. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
62%
nagyon
2018. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
67%
Ha vállig ér, az még tud jól kinézni. De annál rövidebb nem tetszik. A haj legerőteljesebb vízválasztó a férfi és női jegyek között. A haj a nő legszebb ékszere. A fiús hajú nők egyáltalán nem tudnak vonzóak lenni számomra, mivel az túl férfias, és én meg nem vagyok meleg vagy biszexuális.
2018. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
60%

Hmm, eddig növesztettem, várom, hogy vállig érjen, de inkább visszavágatom pixire.

Ez most megkönnyebbülés.

2018. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%
Nemrég láttam egy piros hajú, vékony, hidegkék szemű nőt. A hideg is kirázott, de ízgató volt.:)
2018. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem ki az a gyík csaj, aki lepontoz egy olyan válaszért hogy nem tetszik a rövid haj. Az volt a kérdés, hogy tetszik-e. Nem tetszik. Akkor miért is nem hasznos a válaszom?
2018. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!