Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első netes randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első netes randid?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 21:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kort is írhattok.
2018. júl. 26. 21:38
 2/17 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan megtudom. 🙃
2018. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkosság lett a vége. A lány részéről.
2018. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz kettes ? Ne vetits már.
2018. júl. 26. 21:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Egész jó volt a randi, de az utána következő időszak már annyira nem. Két éves szenvedés lett belőle, meg az azt követő gyógyulás plusz két év. Tudom, hogy az én hibám is. Ezzel az egy esettel be is fejeztem a netes ismerkedéseket.
2018. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Igaz sajnos. De mar reg volt. 7 evvel ezelott. Innen ismertem meg. Sokat irtunk. Aztan talalkoztunk....ra 2 hetre bekövetkezett a dolog. Amugy elso talalkozas jo volt. Sokat beszelgettunk, meghivtam mekizni, ittunk forralt bort, tel volt. Sokat setaltunk. Jol ereztem magam. (Kesobb jottek az apokaliptikus problemak).
2018. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szörnyű
2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
beparázott a csaj, és nem jött el.
2018. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bétó apó ***** válasza:
Az első ilyen tök jól sikerült, jobban mint számítottam rá, úgy tűnt hogy eléggé bejövünk egymásnak, aztán később több rejtélyes félreértés miatt végül nem lett az egészből semmi.
2018. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Több mint 10 éve történt, egy késő augusztusi estén. Akkoriban még valahogy jobban lehetett ismerkedni a neten. Mindketten hasonló munkakörben dolgoztunk, valamennyire átfedésben volt az érdeklődési körünk is, és hasonlóan "zakkantak" voltunk, már ami a humort illeti. Előtte rengeteget beszélgettünk MSN-en, de tényleg órákat. Szerintem MegaByte-okat pötyögtünk össze. Kölcsönös képcsere alapján is bejöttünk egymásnak, és ez a tényleges találkozáskor sem változott, ami az első netes üzenetváltás után kb. 3-4 héttel történt.


Közel 40 km-re laktunk egymástól, és valahol félúton találkoztunk a Tisza-tónál, egy turisták által is népszerű, vízparti helyen. Mivel már vége volt a nyári szezonnak, elég nyugodt volt a hely a személyes ismerkedéshez. Valahogy egyikünk sem izgult, nem voltunk feszültek, talán azért, mert előtte sokat beszélgettünk a neten, és párszor telefonon is, így megvolt a kellő biztonságérzet.


Akkor nem volt sok időnk (talán egy óra), de megbeszéltünk pár nappal későbbre egy másik alkalmat, egy másik helyre a tó partján. Ekkor aztán átbeszélgettük az éjjelt, hol komolyan, de inkább viccesen, és persze olyan is megesett, hogy csak hallgattunk összebújva, és néztük a parton a csillagokat. Különleges hangulat járta át azt az éjszakát, az első alkalom, és az első szerelem érzése, bár időrendben már a második randinál tartottunk.


A búcsúcsókot a napfelkelte fényeiben adtuk egymásnak, és emlékszem, végigvigyorogtam a másnapot, még az sem számított, hogy kb. reggel fél hétre értem haza, nyolcra pedig mentem dolgozni. Aludni persze ha akartam sem tudtam volna. :)


Szóval nagyon szép volt. :)

2018. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!