Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első netes randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első netes randid?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elég régen volt, de jól sikerült. A mai napig jóban vagyok a sráccal. :)
2018. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Randiztunk, mondtam amit hallani akart, megdugtam azt leléptem, azt hogy mi lett vele nem tudom, nem is érdekel.
2018. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Rossz. Kínos.

A csávó nem úgy nézett ki, mint a fotón, egyáltalán nem volt meg köztünk a kémia, pedig neten olyan jókat beszélgettünk...

Aztán még rám is mászott. Na, akkor mondtam neki, hogy köszi, de ennyi volt.

2018. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó, bejöttünk egymásnak, aztán pár nap múlva motorozás közben elém ugrott egy szarvas, 5 nap öntudatlan állapot, nem válaszolás neki sem eközben, a csaj azt hitte lerázom...
2018. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

12es egy úriember vagy.... 😁

Egyébként milyen az érzelem mentes sex?

Mindig ki akartam próbálni de már nem fogom......

2018. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csodálatos.
2018. júl. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pár hónapja ismerkedtünk meg, sokat beszélgettünk, leveleztünk. Kölcsönös képcsere, ami mindkettőnknél tetszést váltott ki. Majd jöttek a hosszú-hosszú telefonbeszélgetések. Egyszerűen a hangjával elbűvölt, csacsogott, áradt belőle az élet. Külsőleg is nagyon tetszett és mellé a személyisége is nagy hatással volt rám. Nagyon vártam a személyes találkozót, igaz tudtam, hogy el fogok veszni a szépségétől. De még mielőtt összejött volna egy találkozó, egyszer csak elkezdett magáról előbb erotikus fotókat, később a meztelen valóságot ábrázoló fotókat küldeni. Bevallom tetszett, de megszólalt a vészcsengő. Sosem találkoztunk, nem volt semmilyen fizikai kontaktus, mondhatni csak felszínestől icipicit mélyebb ismeretség és mégis robbanásszerűen nyittott lett. Ez engem nagyon nagyon zavart. Ha velem ilyen, akkor lehet másokkal is. Elmondtam, hogy engem ez a nagy nyitottság megriaszt. Erre Ő, nincs ebben semmi baj, Ő ilyen nyitott. Nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy mással is ilyen lehet. Véget vetettem az ismerkedésnek, pedig a fotók és a beszélgetések alapján nagyon kívántam, de valahogy félresiklott a végén már már a szex volt a mindennapi téma. Szerintem csak azt kereste. Megóvtam magam egy sérüléstől, még ha egy jó szexet ki is hagytam. 44F
2018. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!