Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

A strandon leszólítottam egy lányt, hogy álljon be a csapatunkba játszani, akivel azután még napokig beszélgettünk. Mivel kölcsönös volt a szimpátia, így már az ismerkedés felé ment a beszélgetés. Azt mondja, hogy ez nem egy rövid folyamat, ő nem akarja elsietni a dolgokat.

Akkor nem is akar velem lenni? Vagy tényleg lassan akar haladni? Mit csináljak?



2018. aug. 6. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: te akarsz tőle valamit. Mit jelent, hogy nem akarja elsietni a dolgokat? Nem akarja, hogy feleségül vedd? Nem akar lefeküdni veled? Nem akar randit? Pontosítsd a kérdést!
2018. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszeretne ismerni, mielőtt kapcsolatba belemenne. Teljesen normális. Inkább örülnöd kéne, hogy ilyen.
2018. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De akar randizni, már megbeszéltünk egy randi időpontot is. Csak mondta, hogy őnála az ismerkedés az nem egy rövid folyamat.

Házassághoz még fiatalok vagyunk (22), úgyhogy arról nem volt szó.

Gondolod, hogy akkor ez jó, ha lassan akar belemenni a dolgokba? Akikkel eddig együtt voltam, ők nem mondtak ilyet... ezért nem tudtam, hogy akkor most mit csináljak.

2018. aug. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!