Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem aludhatok nála, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aludhatok nála, mert egyedül szeret aludni. Inkább hagyjam a francba, igaz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha, az ilyen szanalmas
2016. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen párom. Ő lelkileg nem volt rendben, másfél évig bírtam. Szerinten valami nem stimmel ha ezt mondja.
2016. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aperitif ***** válasza:
100%
A magam részéről ha egyszer elhangzana szex után, hogy "most menj haza lécci, mert egyedül szeretek aludni", akkor biztos, hogy többet nem látna.
2016. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt akkor megértem, ha kicsi az ágy. Vennie kellene egy nagyobbat. Amúgy ha nagyon fontos az alvás, akkor talán megértem (másnap korán kell kelni stb.)
2016. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:

jó ok kellene,hogy ne csapjam be az ajtót magam mögött örökre


bár ez nem ok...ha szeret minden pillanatot veled akarna tölteni

2016. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

"minden pillanatot" - azért ez erős túlzás.


Én például megőrülnéék, ha 0-24ben együtt kell lenni valakivel. Napi szinten vágyom pár óra kikapcsolódásra, ami egyedül jobban elérhető. Átgondolni dolgokat, fellazítani a hátam... Ha van mellettem valaki, ez nem megy. Ettől még szerethetem... szerintem.

2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott minél előbb. Nem mondom, hogy minden pillanatot együtt kell tölteni, de hogy nem aludhatsz nála, az gáz.
2016. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam vele úgy, hogy nem tudtam aludni, mikor mellettem volt a szerelmem. nekem csak idő kellett, pár hónap.
2016. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, hagyd a francba. Tapasztalatból mondom. Vagy így akar lepattintani, mert lesz-r nagy ívben, vagy pedig lelkileg kínlódik és majd ránt magával téged is.
2016. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én párom is ilyen. Nem tud máshol aludni, otthon is csak egyedül, teljes sötétben, saját párna, saját takaró, stb. Tudom róla az elejétől kezdve. Ennek ellenére nem egyszer megpróbálja ezt félretenni a kedvemért, már én szoktam neki mondani, hogy nem kell, mert rossz nézni, hallani, ahogy egész éjjel csak forgolódik. Én úgy gondolom, hogy létezhet ilyen, de ha meg se próbálja veled is, akkor bizony más lehet a dologban.
2016. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!