Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az inkább vonzó vagy taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inkább vonzó vagy taszító a férfiak számára, ha egy nő ambiciózus?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a kérdés az, milyen nők vetették a szemükre. Mivel minden hímnemű tanár és ápoló ismerősöm házas (nem ismerek mentősöket és tűzoltókat, de biztosan azok is a tűzoltók amúgy is szexi népség) ezét nem gondolom azt hogy nem kellenek senkinek, illetve nem a munkájuk miatt vannak esetleg gondjaik.


A hozzád hasonló nagyképű pojácáknak pedig szívből kívánok egy olyan világot, ahol mindenki mérnök meg egyéb ambiciózus ember és senki nem érez elhivatottságot arra, hogy tanár meg óvónő, meg ápoló legyen. Aztán majd észhez térnél. Én azért lettem tanár, mert szeretem a gyerekeket és szeretek tanítani. A legtöbb tanárnak amúgy a párja is tanár, de sajnos kevés férfi van a szakmában,és az mind házas :-( Mindenesetre a hozzád hasonlóktól az Isten mentsen minden értelmes nőt.

2018. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen normális, hétköznapi nők utasították vissza őket, akik szintén ennyit keresnek, de a férfitől többet várnak. Kíváncsi lennék arra is, hogy te hogy tudnál tisztelettel felnézni és szexelni egy olyan férfival, aki úgy tervezné az életét, hogy:

"Hát kicsim, nekem ez a hivatásom. Nem fizetik meg, de erről csak az állam, a szar politikusok tehetnek. Az, hogy életünk végig épp, hogy csak meg tudunk élni, saját lakásunk sosem lesz, gyerekeink vagy nem lesznek vagy akkor még szűkösebben fogunk élni és nem lesz gyerekszobájuk, de erről én nem tehetek. Az egész életünkről és arról, hogy a gyerekeink is nélkülözni fognak kizárólag Orbán Viktor tehet, őt kell utálni emiatt. Nem lesz jó életünk, nem lesznek nyaralások, nem lesz semmi, de nyáron majd amíg mások üdülnek és pihennek, mi közösen utálhatjuk Orbánt, Mészárost és Rogánt, kitesszük a képeiket a falra és tök jó lesz majd dobálhatjuk őket késsel, szurkálhatjuk villával vacsora helyett."

Egy ilyen férfival te is komolyan tudnál tervezni? Komolyan tisztelettel tudnál rá felnézni és szeretkezni? Mert ha valaki a jelenlegi Magyarországon férfi létére közmunkás, akkor annak valami ilyesmi szöveg lenne az igazság, ha megkérdeznék tőle mik a tervei az életre..

2018. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

*közalkalmazott, akarom mondani. Tehát tanár, tűzoltó, mentős stb.

No, nem mintha a közmunkások helyzete jobb lenne.

Egy orvos azért vinni fogja valamire, de addigra már 40-50 éves lesz mire anyagilag rendben lesz :/

2018. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Lehangolnak a büfészakos nők, akik tudják, hogyha elvégzik az egyetemet (óvónő, ápoló, pedagógus, antropológus, bölcsész, kommunikációs, szociológus stb.) max ilyen 140-150 ezer nettóra számíthatnak még sok-sok évig"


Igen, mert ezekben a szakmákban nincs férfi, igaz? Plusz a te seggedet gondozzák az ápolók a kórházban és a tegyerekedet tanítják az oviban és a suliban. Szánalmas vagy Válaszadó, miattad sem becsüli meg jobban az állam ezeket a szakmákat!!!

2018. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
#10 - Szoftverfejlesztő vagyok. Nem adnék diplomát olyannak, aki nem ismeri a különbséget az egyenlőre és az egyelőre között. Ez nem csak helyesírás, hanem alacsony intelligenciaszint.
2018. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Számomra csak az ambiciózus nők vonzóak.
2018. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem imponáló, ösztönző hatású lenne számomra is.
2018. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 sem az orvostanhallgató, sem a végzett orvos ismerőseimet nem szólja le senki az anyagi helyzetük miatt. Mivel a többségük a hozzájuk hasonló értelmi szintű nőkkel ismerkedik vagy él párkapcsolatban/házasságban, nem az instagramon pucsító, seggét-mellét kirakó plázacicákkal, így még nem hallottam olyanról, hogy bárki a szemükre vetette volna, hogy "drágám, tudom, hogy minden nap embereket mentesz meg és múltkor is mondtad, hogy újraélesztettél egy újszülöttet, de nem tudnál más állást keresni, ahol jobban le tudlak húzni anyagilag?" .
2018. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
12: én csak olyan férfival tudom elképzelni, akinek hivatása van és elvei vannak. Hozzád hasonló beképzelt majmokkal biztosan nem. Én olyan férfival tudok szeretkezni és felnézni rá akihez vonzódom és emberileg rendben van, ehhez a foglalkozásának semmi köze.
2018. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én azt tartom a hivatásomnam, hogy édesanya és háziasszony legyek. Es el is értem. Akkor én most ambiciózus vagyok vagy nem?
2018. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!