Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ciki ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ciki ha a pasinak klasszikus telefonja van?

Figyelt kérdés

Pl ha a randin előveszi a telóját és nem egy régi, de sima nem okostelefonja van akkor mit gondolnál róla?


30 év környékén.



2018. szept. 18. 10:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja akkor ezzel azt állítod, hogy akinek nem az anyagiak vagy a társadalmi elvárásoknak megfelelés a fontos akkor az nem lehet szép vagy csinos?
2018. szept. 18. 13:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Erről van szó, kérdező!

Csinos lány akad ilyen is, olyan is. Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyire szubjektív, kinek mi a csinos...

2018. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem éppen cikinek nevezném, de hátránynak. Hogy egy példát is mondjak, sokkal jobb Messengeren írogatni, mint SMS-ezni, mert ingyen van.


Amúgy én se nagyon vennék 80 alatt telefont, de felette se. Szerintem a 80 az a kategória, hogy kifejezetten jó, egyáltalán nem szar, és ár-érték arányban az éri meg a legjobban. Pl a Huawei-eket nagyon tudom ajánlani, Mate 10 Lite-om van, 80-ért vettem, imádom. Az előzőm P 10 Lite volt, szintén 80-ért (azóta már 67-ért is láttam), azt is imádtam. De a P Smart is jónak tűnik.

2018. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!