Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha valaki az első randi után azt mondaná nektek, hogy: "Edddig csak tökéletes nőkkel randiztam, de veled kivételt tette. "?

Figyelt kérdés

Velem ez történ, nagyon bántott, és elkezdte sorolni, hogy a tökéletest úgy értette, hogy nálamnál sokkal szebbekkel, aranyosabbakkal, olyannal, aki minden férfinak kellene.

Akkor miért randizott velem? Nagyon rosszul esett. :(

Én 25/N, a randipartnerem 28/F



2018. szept. 26. 09:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Manipulálni próbál, de túl buta hozzá. :D

Vagy szimplán ennyire fejletlen a szociális érzéke, már a fogyatékosság határát súrolja. Kiröhögném és otthagynám.

2018. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el dolgozni az önbizalmadon, mert egyszerűen nem éri meg az ilyen pöts, hogy sírj miatta. Nem jó, ha összezuhansz egy random balf.@sz bunkó megjegyzésein.

És felejtsd el ezt a pasit, aki valahogy mégsem kellett azoknak a tökéletes nőknek.

2018. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak vmi PUA-s fhaszkalap lehetett... úgy tudom, ezek már alapból abból indulnak ki, hogy a nő egy beképzelt, magát a semmiért felsőbbrendűnek gondoló pitscha (csak tudnám, h akkor minek nekik nő...), akinek sürgősen le kell törni az önbizalmát. Előre felkészülnek mindenféle dumával, kamu játszma az egész randi. Szerintem xard le magasról, az ilyenek normális nőkkel úgysem tudnak mit kezdeni.
2018. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tény, hogy nem vagyok egy szépség, de úgy gondolom, ha valakivel eljutok a randevúig, akkor valamit csak láthatott bennem. De ezek szerint elég naiv vagyok.
2018. szept. 26. 09:56
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon felhúztam magam a sztorin férfiként.

Nem értem hogy mi a fhasznak kell sírni az ilyen miatt!!!


Inkább örülni kéne hogy az első randin kijött a személyisége a srácnak, megkönnyítette a döntésedet.


Gondolj bele ha eltitkolja és kapcsolatba kerülsz vele, netán házzaságba:

Folyamatosan megalázott volna egészen addig amíg a sárba nem döngöli az önbecsülésed, aztán amikor eléri hogy kapcsolatfüggő leszel azt tesz veled amit csak akar, hogy a szadista hajlamait kiélje rajtad.


Szóval: don't cry Baby, be happy!

2018. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, szegény kérdező.... Abszolút megértem!!

Azért válaszolok én is, mert velem is volt hasonló.

Csak azt akarom, hogy tudd, az ilyen ember egy paraszt. Ahogy előttem is írták sokan: el kell felejteni a francba.

Manipulálni akar, PUA-s, vagy önbizalomhiányos ember, lehet, hogy a fele sem igaz annak, amit mond, de ha az is, így nem viselkedünk egy EMBERREL, nemhogy azzal, akivel randizunk. Nem kötelező randiznia senkivel! Ha veled randizott, akkor valami megfogta benned.

Éretlen, nem nevezném férfinak az ilyet.

Később mellette/vele csak sokkal rosszabb lenne, hidd el.

Én tudom. Egyre durvább megaláztatások, egyre durvább határátlépések, manipulációk... Majdnem belerokkantam, pedig alig tartott tovább pár hétnél.

Soha többet ilyen.

Ma már egy ilyenért szemberöhögném ott helyben és egy szó nélkül ott hagynám, szám töröl, messengeren némítanám őt, stb...

Fel a fejjel. Na, ennél csak jobbat fogsz találni, ez legyen benned.

2018. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem, mennyire tökéletes az a làny, aki beéri ilyennel. 😂


Hidd el, nem randizott volna veled, ha nem kíván. Ezt azért mondta, hogy manipuláljon, le akarta rombolni az önbizalmad. Ez sikerült. Örülj neki, hogy nem tudott megfektetni, és gyorsan kiderült, hogy mekkora bunkó. 😉


Fogadjunk, hogy egy közös képe nincs a csajjal közösségi oldalon. Lehet, hogy csak lementette a fotóját.

😁😂

2018. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Ó Istenem. Figyi, állj a sarkadra legközelebb és szépen állj fel, ha egy ilyen büdös bunkóval hoz össze a sors.. Még az exéről is mutogat képeket. Én ráborítottam volna az asztalt a helyedben. Férfiként mondom, hogy ez nagyon az alja.. Nagyon remélem, hogy nem adsz neki még egy esélyt; ne rombold saját magadat, nincs mit bizonyítanod neki. Menjen csak és hajkurássza akkor a topmodell barátnőit ez a majom.
2018. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva. Velem is volt hasonló, de nem ennyire direkt.

Az alkatomat kritizálta, meg a számat, ezt így első randin. Meg hogy ő nem engedi, hogy szedjenek a barátnői fogamzásgátlót, nem engedi ezt, nem engedi azt. Nem volt pedig helyes nagyon, nem volt psortos, hogy az alkatomat ennyire kiméricskélje, a haja szép volt. Ja és olyan szinten dadogott, hogy néztek a mellettünk lévő asztalnál, azt hitték tréfálkozik. Nem tehet a beszédhibájáról, de azért én hallgassam első randin, mennyire dagadtnak lát az ötvenvalamennyi kilómmal és hogy a szám lehetne dúsabb. Ja randi végén felajánlotta, hogy elvisz kocsikázni=tudod mi. Mondtam, hogy nem, későre jár.


Utána írt, de nem érdekelt.


Tedd te is ezt, sajnos elég sok bunkó van, nőből, férfiból is. Valószínű a tiéd is valami komplexusos hülyegyerek lehetett.

2018. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Tehát ez egy ilyen adok-kapok része volt, amit ő kezdett. Azzal, hogy átvert és elhitette velem, hogy komolyan gondolja velem a dolgot és már érez valamit irántam!


Ráadásul úgy szexelt velem, hogy közöltem vele, hogy volt már olyan lány aki szexuálisan kihasznált. :) Ugyanis őt meg megerőszakolták és ezért nagyon félt, amikor oda került a sor. Én megértéssel fordultam felé, nem erőltettem semmit. Ha azt mondta, hogy ezt nem, akkor nem folytattam.


Nyilvánvalóan pszichésen sérült vagy Niki, de én ennek ellenére is még megakartam neked bocsájtani és adni akartam kettőnknek még egy esélyt. Te pedig ehelyett, miután egyébként már megbékültünk egymással, kaptál egy kattanást, közölted velem h egy szemétláda vagyok(Miért is? Biztos bántó, amit irtam, csak ugye mégsem vertelek át mint ahogy te...ráadásul nem mint egy kiskirály irtam ezt neked, hanem mint magyarázat arra, hogy miért szemétség amit csináltál velem)aztán megint letiltottál. Aztán kiirtad ezt a kérdést, amivel csak a férfi nemet akartad lealázni, miközben te aláztál meg egy férfit, aki szeretettel fordult feléd!

2018. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!