Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha valaki az első randi után azt mondaná nektek, hogy: "Edddig csak tökéletes nőkkel randiztam, de veled kivételt tette. "?

Figyelt kérdés

Velem ez történ, nagyon bántott, és elkezdte sorolni, hogy a tökéletest úgy értette, hogy nálamnál sokkal szebbekkel, aranyosabbakkal, olyannal, aki minden férfinak kellene.

Akkor miért randizott velem? Nagyon rosszul esett. :(

Én 25/N, a randipartnerem 28/F



2018. szept. 26. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
20-as, sajnos attól, hogy leirtad a sztoritokat, még nem lettél kevésbé gyökér.
2018. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez igaz, amit ír a pali, akkor is ő a nyomorék, hogy egyáltalán próbálkozik egy ilyen csajjal, meg belerúg, mikor egyértelműen ott a feje fölött a vészjelzés, hogy menekülj...
2018. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen értelmesen, aranyosan, kedvesen viselkedett velem. Én kezdeményeztem nála a szexet különben, tehát annak se adta jelét, hogy szexet akar csak. Totálisan átvert és elhitette velem, h komoly kapcsolatot akar.
2018. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21%
Hupsz Nikike. Ez tényleg elég gáz. Még mindig úgy gondolod, hogy a srácban van a hiba?
2018. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rosszulesne. Elképesztő bunkóság, kb mintha azt mondta volna, hogy "örüljél, hogy szóba állok egy ilyen ronda nővel, mint te".
2018. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 peca1000 ***** válasza:
78%

Mond meg neki, hogy eddig csak átlagos pasikkal randiztál, gondoltad esélyt adsz egy átlag alattinak is. Kár volt ráfecsérelni az idődet.


De meg is írhatod neki.

2018. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!