Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért látnak anyagiasságot bele abba, hogy ha egy nőt érdekel, hogy mi a munkájuk, meg ha számít, hogy van-e diplomája?

Figyelt kérdés

A munka esetében nem azon van a hangsúly, hogy mennyit keres vele, hanem hogy mit csinál nagyjából a hét 5 napján, milyen területen van, mi érdekli. Teljesen általános dolog, amire sok férfi egyből ugrik, hogy miért turkálnak a pénztárcájában.

A másik a diploma, amire szintén ráfogják, hogy a fizetés miatt érdekel valakit, meg magyarázzák, hogy egy melós is megkeres annyit. Miközben sok, szintén diplomás nőnél azért számít, mert mondjuk feltételez annyit, hogy van az adott férfinek kitartása x év képzést végigcsinálni, van egy kis ambíciója tanulni, vagy mondjuk mert így érti csak meg a nő tapasztalatait, élményeit az életben (tisztelet a kivételnek, de sok nem diplomás rossz néven veszi, ha valaki a saját egyetemi évein nosztalgiázik mondjuk), vagy mert el akarja kerülni a konfliktust, mert esetleg a férfinak komplexusai vannak a képzettség különbsége miatt (megint csak tisztelet a kivételnek, de sokszor előfordul ilyen is).

Miért kezelik ezt egyes férfiak ennyire anyagias szempontból, ráadásul úgy, hogy a nőket vádolják ezzel?


2018. szept. 26. 23:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%

mert kisebbségi komplexusokkal küzdenek!


Az életben vannak lépcsőfokok....általános iskolában is számít hogy az ember ötödikes vagy nyolcadikos, mert a nyolcadikos "menőbb" ugyanakkor az ötödikes semmivel sem kevesebb egy nyolcadikostól csupán az élet hozta úgy hogy hamarabb született :-) Gimnáziumban elsősként menőbb aki érettségizik...szakmunkásba menő a mesterlevélt szerzett szaki, hiszen a cél, hogy az asztalos, esztergályos stbstbstb tanuló egyszer jó legyen a szakmájában!


Az életben az iskolai lépcsőfok teteje a diploma!


Lehet hogy valakinek nem kell diploma mert iszonyatosan ügyes lakatos vagy autószerelő - én diplomás vagyok de tátott szájjal állok mindig az autószerelőnél és ha újraszületek tuti autószerelő leszek :-) de a társadalom mégis azt sugallja, hogy mindig a maxot célozd meg, mert ha nem akkor senki vagy...X, Y jobb mint te...neki előjogai vannak! Pedig a diploma nem univerzális tudás....doktori címem van mégis ha elromlik az imádott kocsim nézek mint a lőtt medve :-)


Egyszóval a társadalmi nyomás miatt kisebbségi komplexus-t ültettek be sok ember fejébe és aki erre érzékeny ugrik a kérdésre!

2018. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
25%

Én teljesen megértem a nőket, hogy kíváncsiak arra mennyire piacképes végzettsége van a leendő partnerének. Ha a családban gondolkodik és kiesik a munkából pár évre, akkor igenis számít, hogy a partnere milyen körülményeket tud számukra biztosítani. Ha a nő nagyon jó egzisztenciális körülmények között él és bőven van megtakarítása, akkor ez mellékes lehet, de tapasztalatom szerint a magas végzettséggel rendelkező nők még jobban megnézik kivel kezdenek kapcsolatba, mert nem feltétlen szeretnének ők a család fő keresője lenni.

Az okosabb nők a potenciált keresik a férfiben, hogy mennyire szorgalmas, kitartó, nem feltétlen azt, hogy a szülők mit toltak a feneke alá vagy mit örökölhet, bár ez sem mellékes szempont.

2018. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
14%
" Ha a családban gondolkodik és kiesik a munkából pár évre, akkor igenis számít, hogy a partnere milyen körülményeket tud számukra biztosítani." - mondjuk lehet előre takarékoskodni is. És akkor nem a cherrypicking meg, hogy oké, egyenlőség van, de ha úgy adódik, akkor tartsál már el, mert te vagy a férfi.
2018. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%

#23

Ha ennyire fontos neked, hogy ne tartsd el a nodet 1-2 evig, akkor azt tanacsolnam, hogy szuljel te. Az ugyis annyira egyszeru, meg a gyerekkel lenni nonstop. Nem?

2018. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
6%

Mert baromsag.


Nekem nincs diplomam, mivel nem volt penzem elvegezni a fosulit es a megelhetesemert kenytelen voltam vallalkozast alapitani ami 15 eve mukodik, a mai napig fejlodik.

Mellette 2 idegen nyelven targyalokepesen beszelek 1 nyelven csak ugy ahogy.


Akkor ez alapjan nem tudok nisztalgiazni ? De igen, bar a reszeg bulik nem a kedvenceim.

Nem vagyok kitarto ? 2.5 idegen nyelvvel, amibol diplomaztam volna abbol is elek.


Egy dologban van elteres. Szegeny voltam, de otletem volt, es azt megvalositottam es nem vegigjarom a sulit majd elmegyek egy gyarba dolgozni ahogy hallottam masoktol hogy igy kell tenni.


Innentol latszik hogy egy semara mukodo nok kerdezik meg van e diploma.

2018. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
85%

"oké, egyenlőség van, de ha úgy adódik, akkor tartsál már el, mert te vagy a férfi."


Aha, sZoval a no takarekoskodjon, hogy legyen mibol elnie, mig a KOZOS gyerekkel van otthon. Kisapam, akkor maradj otthon te az elore osszegyujtott penzeden elve.

Nem hiszem el, hogy ilyen ostoba seg$fejek vannak.

2018. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

#25

Tisztelendo, amit elertel. Errol beszeltem. Lehet sokkal osszeszedetebb eleted, mint egy frissen diplomazottnak.

2018. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
83%

Végigolvastam minden hozzászólást. Számomra úgy tűnik mintha szégyen lenne a diploma és teljesen fölösleges, aki diplomás az csak egysíkúan bugyuta lehet, ahhoz ért amit tanult, vagy ahhoz sem, míg a talpraesett szakmunkások, akik egyébként lazán több diplomát is megszerezhettek volna sokkal életrevalóbbak és intelligenciában sem különbek a diplomásoknál.


Azért ne kelljen már szégyellni ha valaki diplomás!

2018. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
71%

#23

"És akkor nem a cherrypicking meg, hogy oké, egyenlőség van, de ha úgy adódik, akkor tartsál már el, mert te vagy a férfi."

Hát apukám, amíg nem találnak fel módot rá, hogy férfi is kihordhassa a magzatot és megszülhesse a babát, utána pedig szoptassa, addig bizony a nő fog szülni, akár tetszik, akár nem. :)

2018. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#29: gyesre az apa is mehet. Persze elotte gyuntogessen, nehogy ehen haljon.
2018. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!