Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért látnak anyagiasságot bele abba, hogy ha egy nőt érdekel, hogy mi a munkájuk, meg ha számít, hogy van-e diplomája?

Figyelt kérdés

A munka esetében nem azon van a hangsúly, hogy mennyit keres vele, hanem hogy mit csinál nagyjából a hét 5 napján, milyen területen van, mi érdekli. Teljesen általános dolog, amire sok férfi egyből ugrik, hogy miért turkálnak a pénztárcájában.

A másik a diploma, amire szintén ráfogják, hogy a fizetés miatt érdekel valakit, meg magyarázzák, hogy egy melós is megkeres annyit. Miközben sok, szintén diplomás nőnél azért számít, mert mondjuk feltételez annyit, hogy van az adott férfinek kitartása x év képzést végigcsinálni, van egy kis ambíciója tanulni, vagy mondjuk mert így érti csak meg a nő tapasztalatait, élményeit az életben (tisztelet a kivételnek, de sok nem diplomás rossz néven veszi, ha valaki a saját egyetemi évein nosztalgiázik mondjuk), vagy mert el akarja kerülni a konfliktust, mert esetleg a férfinak komplexusai vannak a képzettség különbsége miatt (megint csak tisztelet a kivételnek, de sokszor előfordul ilyen is).

Miért kezelik ezt egyes férfiak ennyire anyagias szempontból, ráadásul úgy, hogy a nőket vádolják ezzel?


2018. szept. 26. 23:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként én diplomás vagyok, de ha újrakezdhetném az életem az érettségitől, akkor fix, hogy nem mennék újra egyetemre. Hulladék oktatási rendszer, inkompetens tanárok, fölösleges adatok magolása +3 (vagy akárhány) évig, sok értelme van...

Páromnak van igaza, ő szakmát választott, én is ezt tenném, ha dönthetnék újra. Neki is volt kitartása x, sőt, többször x év képzést végigcsinálni, nem egészen értem ezt a részt a kérdésben, mintha a szakmát nem kéne elvégezni, azt csak úgy osztogatnák az utcasarkon... :D


Az meg szerintem teljesen természetes, hogy ismerkedésnél (ebbe beleértem az új barátok megismerését, ismerős rokonaival való találkozást, akármit) előjön a "mivel foglalkozol?" kérdés, hiszen mégiscsak az ember a napja, a hete nagy részét a szakmájával tölti, legtöbbször enged következtetni az illető beállítottságára, érdeklődésére, jól el lehet onnan kanyarogni a beszélgetésben ezer más irányba. El nem tudom képzelni, hogy tarthatja bárki sértőnek. :D

2018. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#30

Persze, mehet, nem egy ismerősöm férfiként maradt otthon a babával. Viszont a terhesség vége fele, illetve a szülés utáni lábadozás idején jellemzően a nő marad inkább otthon, én erre gondoltam. :)

2018. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább a diplomát nélkülöző férfiak sérelmezik, de kibaxott mód.

Nincs abban semmi, ha valakinek más végzettsége van, csak legtöbben rögtön erre fogják, hogy nincs nőjük. Lehet attól még nagyon jó a szakmájában és ez is tud szimpatikus lenni egy (normális értékrendű) nőnek.


Itt leginkább azt akarják látni, hogy szereti-e az ember, amit csinál, vagy ha nem, képes-e tenni azért, hogy neki jobb legyen.


Az nagyon kiábrándító tud lenni, ha valaki állandóan csak puffog, de szar a munkája, de változtatni azt baxik.

2018. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

#26 "Aha, sZoval a no takarekoskodjon, hogy legyen mibol elnie, mig a KOZOS gyerekkel van otthon." - ilyet sehol sem írtam, ne hisztizz. Közös gyerek, közösen kell készülni a gyerekvállalásra. Nem pedig felelőtlenül beleugrani, aztán bőgni, hogy az igazi férfi tartsa el a nőjét.


#24 "Az ugyis annyira egyszeru, meg a gyerekkel lenni nonstop." - tapasztalataim szerint azok a nők pakolják tele a netet azzal, hogy az anyaság a legnehezebb hivatás, akik amúgy semmit nem tudnak felmutatni az életben, érettségin talán még valahogy átbukdácsoltak, aztán vagy egy eltartó férfi minden álmuk, vagy hogy háromévenként szüljenek, aztán gyesen kihúzzák a következő gyerekig, és ne kelljen melót keresni. Aztán ülnek otthon kinyúlt szöszmöszös mackónadrágban, néha ráüvöltenek a gyerekre, hogy csend legyen, gyomoridegem van máááá'!, naponta háromszor mennek el boltba, postára, sorsjegyezni, hogy teljen az idő, és félóránként kiposztolják a facebookra, hogy az anyaság a legnehezebb és legcsodálatosabb hivatás.

2018. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34

Akkor maradj te otthon a gyerekkel es a nod tartson el. En speciel nem akarok gyereket, de ha lenne, azt preferalnam, ha a ferfi maradna otthon, mert nekem tobb impulzura van szuksegem.

2018. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!