Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért látnak anyagiasságot bele abba, hogy ha egy nőt érdekel, hogy mi a munkájuk, meg ha számít, hogy van-e diplomája?

Figyelt kérdés

A munka esetében nem azon van a hangsúly, hogy mennyit keres vele, hanem hogy mit csinál nagyjából a hét 5 napján, milyen területen van, mi érdekli. Teljesen általános dolog, amire sok férfi egyből ugrik, hogy miért turkálnak a pénztárcájában.

A másik a diploma, amire szintén ráfogják, hogy a fizetés miatt érdekel valakit, meg magyarázzák, hogy egy melós is megkeres annyit. Miközben sok, szintén diplomás nőnél azért számít, mert mondjuk feltételez annyit, hogy van az adott férfinek kitartása x év képzést végigcsinálni, van egy kis ambíciója tanulni, vagy mondjuk mert így érti csak meg a nő tapasztalatait, élményeit az életben (tisztelet a kivételnek, de sok nem diplomás rossz néven veszi, ha valaki a saját egyetemi évein nosztalgiázik mondjuk), vagy mert el akarja kerülni a konfliktust, mert esetleg a férfinak komplexusai vannak a képzettség különbsége miatt (megint csak tisztelet a kivételnek, de sokszor előfordul ilyen is).

Miért kezelik ezt egyes férfiak ennyire anyagias szempontból, ráadásul úgy, hogy a nőket vádolják ezzel?


2018. szept. 26. 23:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%
amikor randiztam, egyetlen diplomás, munkával rendelkező férfi sem vette sértésnek, hogy a munkájáról (is) beszélgettünk. sőt, az enyémről is!
2018. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

11) én is imádom, valahogy mindig az jön ki, hogy a diplomás nem ember, de a való életben a diplomás ismerőseim mind boldogulnak, egyedül, már fiatal koruk óta.


Ha pedig hívok egy szakit, akivel az alap illem és udvariasság szabályainak megfelelően beszélek és felkérem egy munkára, amiért vallom, hogy tisztességesen és normálisan meg kell fizetni, plusz tisztelni azért, hogy elvégzi nekem ezt a munkát, amire szükségem van, akkor valahogy soha nem felejtik el hangoztatni, hogy egy diplomás az egy senki, egy utolsó undorító segg, bezzeg a Janika, a Janika az úgy glettel, ahogy ember még soha nem glettelt, és ezáltal letudja, hogy Janika érdemei toronymagasan verik az enyémeket. (én pénzügyes vagyok, szintén egy senki, mert mi faxomat tudhatok én diplomásként az életről)


Halistennek párom is egy diplomás senki, úgyhogy ő méltóztatott figyelmére. Előtte egy vízvezeték szerelő nem, hozzá nem voltam elég méltó, mondván amit én csinálok, az nem igazi munka (konkrétan nem bírt leszakadni erről a témáról). Hát jó. XD


N

2018. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

Igen. A diplomasok hulyek, diplomazni felesleges, boven jo a nyoc altalanos is.

Mutson es gyogyitson benneteket valami kokler, a hazatokat, autotokat is felesleges mernoknek tervezni.

2018. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 LazyJones ***** válasza:
45%
Nem anyagiasságot látok benne, hanem felszínességet és előítéletességet. Nincs diplomám, és amikor párommal megismerkedtem, igazi aljamelót végeztem (fizikait). Neki ezek mellé orvosi diplomája van. Azóta megszereztem az ötödik szakvizsgámat, és 300as nettóért dolgozom irodában. Egy év alatt ennyit változott a megítélésem a felszínesek számára, miközben ugyanaz az ember vagyok, mint egy éve is voltam.
2018. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
19%

Azért, mert kb MINDEN társkeresős nő ezt megkérdezi.

Egyszer próbaképp bemondtam, hogy a zöldségpiacon vagyok rakodómunkás pár kedves hölgyikénél.

Szerinted mennyit beszélgettem még velük?


"Miközben sok, szintén diplomás nőnél azért számít, mert mondjuk feltételez annyit, hogy van az adott férfinek kitartása x év képzést végigcsinálni, van egy kis ambíciója tanulni,"


Aha, meg feltételez annyit, hogy van egy szülői háttér, aki tudja szponzorálni ödönkét, amíg végignyűglődik egy diplomát.


Na ennyit ér, hogy diplomád van, meg diplomásokat keresel..............................................

2018. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
33%

Az én keresetemre jószerivel nincs szükség, pedig pàrom szakmunkàd érettségivel, de bőven keres annyit, hogy nincs anyagi gondunk.

Csalàdi házban élünk, gyönyörű "parkkal", rengeteg zölddel az udvaron.

Van autó, van elég magas rezsi, de sem a gyerek, sem mi nem szenvedünk hiànyt semmiben.

Azt főzök amit akarok, ezt szerencsére meg is teszem mindennap, hobbim.

És végtelenül tisztelem, mert tényleg intelligens, udvarias, mindenhez hozzà tud szólni.

Nem esik kétségbe ha kiég a villanykörte, nem reszket, ha nekiàllunk festeni, sőt anno évekkel ezelőtt a teraszt is ő burkolta le, pedig nem burkoló.

Ezek utàn végképp nem értem, hogy miért kell a diploma nélküli embereket lenézni.

2018. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%

Ja, kb.10 évvel ezelőtt együtt éltem egy repülőgépszerelő mérnökkel, döbbenet, hogy mennyire nem volt képben alapvető dolgokkal, olyan tutyi-mutyi volt, hogy a hajam téptem.

Tehàt eten az oldalon is van ilyen ember is, olyan is, akàrcsak a diploma nélküliek között is.

2018. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
39%

Nekem noncs diplomam es megis 19eves korom ota eltartom magam es dolgos vagyok. Lassan osszekon a lakas is es mar gyerekem is van. Sztm boven van a diplomasok kozt is hulye meg a nem diplomasok kozt is. Nem a vwgzetsegen millik ki milyen ember es mennyire talpraesett.

Amugy meg aki ilyem kerdesen besertodik az menjen is a fenebe. Alap dolog h tudom a masik vegzetseget meg munkajat!

2018. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%
Bocs a felreirasokert!
2018. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%

Szamomra a diploma nem szamit, ha latszik, hogy a ferfi okos, ertelmes es elerte, amit szeretett volna. Ismerek ambiciozus embereket, akik csak 24 evesen vagtak bele alapkepzesbe, hogy meglegyen az a papir, de mar ceguk van, emellett szabaduazokent dolgoznak es sokkal osszeszedetebb az elwte, mint annak, aki 18evesen ment egyetemre.

Az egyetemista tarsaim nagyresze pedig minden masnap lereszegedik, nem tul okosak, celjaik nincsenek a diplomama megszerzesen tul. Ma mar minden buta nyomi tud egyetemre menni, nem kell ettol elajulni.

2018. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!