Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg leírja magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leírja magát egy férfi a nő szemében ha tömegközlekedéssel megy randira?

Figyelt kérdés

Sőt akár még arra is vetemedik hogy azt mondja a hölgynek hogy menjenek pár megállót randi közben villamossal vagy metróval?


Egy kereskedelmi tv csatorna egyik műsorában beszélgetett erről pár "celeb" hölgy.Elsőre viccnek tűnt de kiderült ők ezt tényleg komolyan gondolják.


Ez egy randinál nem 100-ad rangú szempont?



2018. nov. 7. 22:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ha a saját luxusautómmal érkezek de azzal leparkoltam két saroknyira és gyalog megyek a találkozási pontra és nem mondom meg hogy autóval jöttem?
2018. nov. 8. 08:51
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem volt gond, hogy a randipartnerem Budapest belvárosában nem tart autót. (Azóta a férjem, és azóta sem tartunk autót. Majd ha gyerekünk lesz, és már nem a belvárosban fogunk lakni.)
2018. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 Akkor magaddal és a nővel is kicseszel.
2018. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs autónk, vezetni sem tudok. Leginkább tömegközlekedéssel érkeztünk és távoztunk vagy ha máshova akartunk menni, akkor felpattantunk a villamosra. Nekem nem számított, hogy a páromnak mennyi pénze van. Így szeretjük egymást.
2023. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!