Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segít nekem ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít nekem ezen a lányon kiigazodni? (én nem értem)

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, aki mindig nagyon kedves velem, keresi a társaságom, mosolyog rám, bókol, szeret ugratni, hülyéskedni velem. Én is ugyanígy egyre többet bókoltam neki. Korábban sokszor láttam rajta, hogy zavarja, ha más lányokkal beszélgetek, most viszont kifejezetten ő mondogatja, hogy biztos sokat csajozok, meg így lazán mondja, hogy próbálkozzak be az XY évfolyamtárs lánynál, mert ő szingli, vagy amikor egy nagyobb társaságban vagyunk, lazán ugrat azzal, hogy mennyire összeillek egy másik lánnyal. Nem igazán értem, hogy mi történik itt. Eddig azt láttam, h zavarja, ha más lányokkal beszélgetek, most meg még ő biztat, hogy menjek oda más lányokhoz. Ezt érti valaki? Főleg lányok válaszát várom.
2018. nov. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szerencsétlenkedj, hanem ha akarsz valamit tőle, akkor hívd el randizni és lépjetek tovább!
2018. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedvel, de valami akadálya van, hogy ti összejöjjetek hát legalább ennyi jut neki, hogy kicsit megmerítkezhet az életedben.
2018. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

"If you're ready for me boy

You'd better push the button and let me know

Before I get the wrong idea and go

You're gonna miss the freak that I control…"


https://www.youtube.com/watch?v=oJDGcxAf9D8

2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle legközelebb, hogy: "Mutassak képet arról a lányról akit el szeretnék hívni randira?" Erre valószínűleg igenlő választ fog adni, így vedd szépen elő a telefonod és fényképezd le gyors és add oda a kezébe.
2018. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én elhívnám, de ha ő ennyire másokat akar rám tukmálni, akkor miért akarna ő velem randizni?

Nekem ha tetszik egy lány, akkor biztos nem fogom azt mondani neki, h nyomuljon rá az XY fiúra.

2018. nov. 16. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
@5: Te hülye vagy.
2018. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen téren hülye vagyok, épp ezért kérek segítséget. 19 éves vagyok és nem vagyok túl tapasztalt nők terén, eddig csak 1 kapcsolatom volt.
2018. nov. 16. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez arra jó, hogy tudd azt mondani, hogy inkább vele szeretnél randizni. Bizonytalan csak, nem mer lépni. Neked kellene megtenni. Hívd el nyugodtan, már várja.
2018. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

legkozelebb ilyet mond, valami frappans szoveggel vagj vissza, aminek a lenyege az legyen, hogy inkabb ot hivnad el randizni


igy legalabb kiderul, hogy o is teged akar es vegre leptek 1rol 2re, vagy kiderul hogy azert ajanlgat masokat hogy meg veletlenul se ot hivd el, mert lehet hogy kedvel, de nem akar toled semmit


egy randira invitalassal kiugraszthatod a nyulat a bokorbol

2018. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"igy legalabb kiderul, hogy o is teged akar es vegre leptek 1rol 2re,"


Igaza van a kilences valaszolonak, csak azzal egeszitenem ki, hogy elsore tutira el fogja terelni a temat, elvicceli, visszaszol valami gyenge kotozkodest, nem ad egyenes valaszt, vagy valami mas modszerrel probalja szaboltalni a randit.

Oka: o is izgul, be van fosva es csinalhat butasagokat, aminek NINCS ERTELME. A nok is emberek es nem hideg feju strategak, akiknek minden tettuk egy nagyobb terv resze. :)

Masik oka: a felepitett pajzsat (mert ez egy pajzs, amivel vedi a kis sajgo szivet, mert azt hiszi nem kell neked) nem fogja egyik pillanatrol a masikra eldobni. Egy kicsit fuzd, mert az ilyen lanyok nem ugranak az elso szora, ovatosak. Ereztesd vele, hogy komoly a szandekod, nem pedig csak egy otlet volt, amit az elso nemleges valaszra azonnal eldobsz.

Az telefonos otlet szerintem nem rossz, csak ne a fenykepezos modszerrel csinald, hanem inkabb a facebook adatlapjaval. Sokan nem szeretik, ha random lefotozzak.

2018. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!