Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a smink mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a smink mennyire csalás/ félrevezetés?

Figyelt kérdés
Ti első randira mennyire erősen sminkeltek? Vagy férfiak, ti hogy szeretitek, ha mennyire erős a smink a lányon?
2018. nov. 24. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanugy sminkelek minden helyzetben, randira, melohelyre, buliba, szb. Nem nagyon szoktam varialni, megvan, mi valt be.
2018. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mennyire? Nagyon. Volt hogy lekerült a smink és menekültem.
2018. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
A smink egy aljas módszer, nem a valóság. :) Én nem szeretem a sminkes nőket, előnyösebb nálam a természetesség!
2018. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

20 éve mindig ugyanannyira sminkelem ki magam, ráadásul ugyanazokkal a színekkel, amelyek még közel is állnak az eredeti színeimhez.


másnap reggel sosem okoztam meglepetést.

2018. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam erős sminket, és még senki nem lepődött meg a sminktelen arcomon :)
2018. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én kérek elnézést mindenkitől, akit ezzel átvertem. Valójában nem is lila a szemhéjam. 😔
2018. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lány vagyok, és első randira teljesen natúr sminket használok, semmi erős színek, és eddig nem volt rá panasz. Csak annak kapcsán jutott eszembe, hogy neten mindig írják, mekkora csalás, sőt, volt olyan fiú, aki első randin elkezdett dicsérni, hogy milyen szép vagyok így természetesen is :D :D Egy csomó termék volt az arcomon, de valóban természetes hatása volt.
2018. nov. 24. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják hogy csalás mert egy csomó mindent eltakar. Ragyakat, ráncokat.... Stb. Én pl soha alapozót púdert ilyesmit nem használtam. Csak a szememet festem hogy kihangsulyozzam. És enélkül sem félek utcára lépni.
2018. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem takarod ki a sötét karikákat, ragyákat, stb., akkor igénytelen vagy, ha kitakarod, akkor meg félrevezeted. Nem lehet nyerni...


Hirdetik itt a férfiak, hogy mennyivel jobb a természetesség, de szerintem sokan meglepődnének, ha tényleg teljesen natúrban látnák a nőket.

2018. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!