Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért flörtöl minden nővel (azokkal is, akiktől nem akar semmit)? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy húzzák az agyamat,bókolnak, szemeznek, úgy néznek rám, mint akik szerelmesek, aztán ha valami konkrétumot ki akarok belőlük szedni, h mégis miért néznek úgy rám, miért viselkednek így, akkor rögtön behúzzák a kéziféket és közlik, hogy csak barátként tekintenek rám.
2018. nov. 30. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, mert én sose csinálok ilyet. De gondolom az egójukat turbózzák.
2018. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
a többség?? :)
2018. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, azok ,akik bátrabbak és oda mernek egyáltalán jönni és szóba mernek állni egy nővel.
2018. nov. 30. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Én szoktam flörtölni, úgy nézni rájuk, mintha ép most választották volna meg szépségkirálynőnek. Tapasztalatom, ez a nők egóját növeli, nem az enyémet. Én tudom, ezen kivül semmi mást nem akarok tőlük.
2018. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Sokan keverik és félreértik az általános kedvességet.


Simán megdícsérem pl. egy kolleganőnek vagy lány barátbak a ruháját, frizuráját, stb. 0 flörtölési szándékkal, pusztán kedvességből, figyelmességből. Akkor is ha a kolleganő 60 éves, és akkor is, ha 20.

2018. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
...meg azért a férfiakban benne van a hódítás vágya is, hogy nőként vegyék észre a nőket, és hogy férfinak érezhessék közben magukat.
2018. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Szórakoznak, megerősítést várnak.

Nők is játszák ezt.

2018. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Nők többsége miért flörtöl férfiakkal , miért húzzák le a férfiakat a randin mert kacérkodnak velük úgy hogy nem akarnak kapcsolataot?

N24

2018. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

"Úgy értem, azok ,akik bátrabbak és oda mernek egyáltalán jönni és szóba mernek állni egy nővel."

Szóval ha flörtöl, akkor az a baj, hogy flörtöl "minden nővel", még ha nem is akar semmit... ha nem flörtöl, akkor meg gyáva. Tipikus van rajta sapka - nincs rajta sapka eset. Semmi sem jó neked, ugye?

2018. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 he84 ***** válasza:
61%
Eléggé nagy butaság és hitegetés flörtölni velünk nőkkel, hogyha csak havernak, barátnak tekint minket az adott férfi. A flörtölés az az udvarlás, többet akarás jele, avagy része. Ha valaki csak barátkozni szeretne és nem többet, az ne tévesszen meg többet mondó dolgokkal.
2018. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!