Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért flörtöl minden nővel (azokkal is, akiktől nem akar semmit)? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy húzzák az agyamat,bókolnak, szemeznek, úgy néznek rám, mint akik szerelmesek, aztán ha valami konkrétumot ki akarok belőlük szedni, h mégis miért néznek úgy rám, miért viselkednek így, akkor rögtön behúzzák a kéziféket és közlik, hogy csak barátként tekintenek rám.
2018. nov. 30. 15:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én amíg szingli voltam, igyekeztem mindenkivel flörtölni, akik vevők voltak erre, mert egyrészt az ember próbálgatja a karmait, másrészt meg próbálja kiugratni a "nyulat a bokorból"


Egy csomó lányt, aki tetszett, csak felületesen ismertem, ahogy reagál a flörtölésre, nagyjából be lehetett mérni az intelligenciáját, a hajlandóságát, hogy bejövök-e neki.


nyilván ilyenkor mindkét fél kockáztat, és benne van a pakliban a pofára esés. én is volt, hogy randira hívtam egy csajt, aki nagyon vette a flörtölős lapot, és nagyon tetszett is nekem, és ő is pofára ejtett ,nem gondolta komolyan. egyszer hpp, másszor kopp. ki kell heverni.

2018. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!