Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket egy másik fiúval találkozni, aki állítólag a lelki barátja? F/23

Figyelt kérdés
Csak két hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és idáig nem volt probléma a kapcsolatunkban. Azonban a napokban hazajön külföldről egy barátja, akivel hat éve ismerik egymást és szeretne vele találkozni, mert hónapok óta nem látta. Azt mondja, hogy neki olyan mint egy családtag, lelki barátja. Nem hiszek a nő és férfi közti barátságban és nem is akarom, hogy lóvá tegyen. Mellesleg a fickó elég csapodár életet él. Bízok benne, de nagyon zavaró a dolog.

2018. dec. 17. 17:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést, nem akartam ,,rabláncon" tartani. Már találkoztak is, egy szóval sem mondtam, hogy ne menjen. Viszont utána azzal jött nekem, hogy a jövő héten néhány napot a fickó lakásán töltene, csak ők ketten (!). Ugye ez is normális és elfogadható, bármennyire is a barátja? Azon nyomban elküldtem az anyjába.
2018. dec. 18. 09:20
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tutti, hogy dugnak.
2018. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nézd, én azt tudom mondani, hogy te tudod, kivel jöttél össze. Te csak 2 hónapja vagy, hogy úgy gondolod, hogy problémáitok vannak, és nem fog működni, még most könnyen kiléphetsz, és legközelebb nagyobb energiát fektess a társkeresésbe, ne legyen elég az első, aki hajlandó összejönni veled, miközben még ki sem ismerted eléggé.
2018. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%

én írtam, hogy kukázd a csajt, és rögtön

le is pontoztak


tréfás, hogy interneten minden nő mennyire őszinte, és becsületes, de a valóságot láthatjuk, hogy milyen

2018. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"én írtam, hogy kukázd a csajt, és rögtön


le is pontoztak"


Ezek szerint te jó gondolatolvasó vagy, na, a többség viszont minimális információ esetén erre nem képes. Kérlek, a lottó következő heti nyerőszámait is küldd el, ha ilyen jól megy, akkor az is menni fog, nem igaz? :-) Ha a kérdező jobban kifejtette volna a kérdést, lehet, hogy más válaszokat kap. De ettől függetlenül felnőtt embernél akkor sem opció, hogy elengedjük-e valahova. Ha probléma van, amit nem tudunk/akarunk megoldani, szakítani kell, nem pedig ilyen birtoklási játszmákkal szarakodni.

2018. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%

nem elég információ, hogy egy nő találkozni akart egy másik fickóval? szerintem bőven.

ezeket a nőket el kell kerülni, ennyi.

2018. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"nem elég információ, hogy egy nő találkozni akart egy másik fickóval? szerintem bőven.


ezeket a nőket el kell kerülni, ennyi."


Nem elég információ a részletek ismerete nélkül. Én is találkozom ellenkező neműekkel, akik csak barátok, sőt, nőként többnyire férfiakkal dolgozom, mégse történik semmi több köztünk. Fiútestvérem van, és többnyire apámmal járok nagy bevásárlásra, mert neki van autója. Egy főiskolai évfolyamtársamat én biztattam, hogyan vágódjon be a neki tetsző lánynál, aki már a felesége és közös gyerekük is van. Férfi-nő barátság létezik és működik, más kérdés, hogy van, aki alkalmatlan rá, és vannak olyanok is, akik ezzel álcázzák a szexkapcsolatot. Az aktuális helyzetet az aktuális körülmények és részletek ismeretében lehet helyesen megítélni.

2018. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Hat igy mas a gyerek fekvese kerdezo. Mondhattad volna a tobb napos bulit elobb is. Igy most tenyleg ugy nez ki, mintha a valaszadok tobbsege valami naiv kisgyerek lenne, aki meg mero rosszindulatbol valaszolt es pont rahibazott (ami nem nehez tekintve, hogy a gykra miket szoktak irni) az meg most az orakulum. A teljes sztorihoz en se azt mondtam volna, hogy persze talaljozzon csak a kispajtasaval.
2018. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
26%

ha a kérdező nem érezte volna, hogy ez az egész sztori gáz, akkor nem nyit ezért topikot

a józan ész, és a merő rosszindulat két külön dolog


te meg idejössz okoskodni, amikor még szöveget értelmezni se tudsz, és arra nem vetted a fáradságot, hogy elolvass pár hozzászólást, és még mindig nem érted, hogy miután a csaj elment találkozni a "baráttal", utána (érted, mancika? utána...) közölte, hogy amúgy dugni is akar vele pár napig


majd legközelebb, mancika

2018. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%
Mint valami pulykakakas olyan vagy. Jar a taps, a pesszimista rosszindulatu kemenysegeddel rahibaztal, mi meg egy teljesen artatlan hetkoznapi feltetelezesbol indultunk ki. Nem olyan romlott a lelkunk, hogy egybol a legrosszabbra gondoljunk. A sertegetesedet meg tartsd meg magadnak.
2018. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!