Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket egy másik fiúval találkozni, aki állítólag a lelki barátja? F/23

Figyelt kérdés
Csak két hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és idáig nem volt probléma a kapcsolatunkban. Azonban a napokban hazajön külföldről egy barátja, akivel hat éve ismerik egymást és szeretne vele találkozni, mert hónapok óta nem látta. Azt mondja, hogy neki olyan mint egy családtag, lelki barátja. Nem hiszek a nő és férfi közti barátságban és nem is akarom, hogy lóvá tegyen. Mellesleg a fickó elég csapodár életet él. Bízok benne, de nagyon zavaró a dolog.

2018. dec. 17. 17:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%

lehet, hogy te úgy képzeled el az életed, hogy párkapcsolatban is 4-5 "haveroddal" dugsz még szimultán, de vannak ám tisztességes nők is


vegyél róluk példát.

2018. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Csak mert ráhibáztál, még nem mondhatod, hogy probléma nélkül nem született volna meg a kérdés. Rengetegen vannak ugyanis, akik alaptalanul is betegesen féltékenykednek.
2018. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%

probléma volt, igen

mégpedig a kérdező megérzése, ami be is jött

két hónap után előkerült egy csapodár életet élő ember a semmiből, akiről hirtelen kiderül, hogy a nőnek élete lélektársa, és ahogy hazajön a fickó, a nő halaszthatatlan kényszert érez, hogy találkozzon vele.

igen, ezt úgy hívják, hogy hazugság


mellesleg a lehetőségetek nektek is megvolt, hogy reagáljátok a témára, még azelőtt, hogy egyértelműen leírja a kérdező második posztjában, hogy át lett verve


bár azt még mindig nem értem, hogy miért kell óvodást játszani, és úgy csinálni, mintha ez egy elcsalt verseny lett volna, amire ti éjjel-nappal készültetek, és bumm, jön valaki, aki puskázott, és akkor ő nyerte az ötmillió dollárt


megnyugtatlak titeket, hogy nem nyertem semmit, rátok vár az ötmillió dollár. hajrá.

2018. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A néhány napi együttlétről szóló tervükről csak a kérdés kiírása után szereztem tudomást. Nem tudom miért, de még mindig vitázok vele. Azt mondja, hogy a pasas csak meghívta, de ő nem mondta, hogy elmegy. Időközben az is kiderült, hogy még az ismeretségük kezdetén egy hónapon keresztül jártak. Ennek ellenére váltig állítja, hogy csak barátként tekint rá.
2018. dec. 18. 22:44
 25/29 anonim ***** válasza:

Puskázás? Csak úgy puskázhatsz ebben a kérdésben, ha részese vagy a történetnek. :-) Én még mindig nem vagyok gondolatolvasó.


Kérdező, 2 hónapos kapcsolat gyakorlatilag semmi, ha te úgy érzed, nem tudsz bízni benne, akkor még most nagyobb probléma nélkül véget vethetsz a kapcsolatnak. Ha nem így teszel, akkor két lehetőséged van, elfogadod, hogy ez van, és nem parázol, vagy állandóan aggodalmaskodsz, hogy vajon mi fog történni. Az utóbbinak azt hiszem, semmi értelme. Szóval? Te döntesz, a te életed.

2018. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

gondolatolvasó látom nem vagy


de azok után, hogy a nő bejelenti, hogy meg fogja csalni, még mindig erőlteted ezt az álszent, naiv, bizalomtól kicsattanó tanácsodat, hogy "hagyd, hogy a barátjával töltsön pár napot :) ebből is látni, hogy mennyire szeret téged :) ne akard kisajátítani :)", ez konkrétan már egy vicc

2018. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Látom, neked meg nem megy az értő olvasás. :-) Fuss neki még egyszer.
2018. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%

az értő olvasás neked nem megy

most írta ki a kérdező, hogy egy exével akarja a nő megcsalni

erre te még mindig nem azt mondod, hogy dobja ki, hanem lehetőségként megemlíted, hogy "fogadja el :) a bizalom, az bizalom :)))) nem kell aggodalmaskodni :))"


értem én, hogy frusztrál téged, hogy itt legalább volt egy ember, aki sejtette jó előre, hogy miről is szól ez az egész sztori, de azok után, hogy egyértelművé vált, hogy tényleg mi a helyzet, még folytatod tovább ezt az ártatlanul pislogó, naiv, szent lelkű coach-szerepet?

2018. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Olvasd már el még egyszer, mit írtam, mert nem ezt írtam.
2018. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!