Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha mondjuk vásárolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha mondjuk vásárolnátok valami dolgokat, és a fizetés pillanatában egy férfi odamenne és ő kifizetné a saját pénzéből, azután elhívna randízni. Elmennétek? Így megnőhet az esélye annak hogy igent mondjátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Kifizetném neki, amit kifizetett helyettem, sőt, igazából utálnám érte, amiért fel kell vennem pénzt automatából, mert a legtöbb helyen kártyával fizetek. Helyettem ne fizessen semmit egy idegen.
2018. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadnák a pénzt, de utána már minek mennének el veled? Legfeljebb akkor, ha nagy összegről van szó, mert akkor további pénzesőre is számítanak.
2018. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Olyan jó, hogy mindig van valami idióta, aki úgy gondolja, hogy jobban tudja, mit gondolnak a nők, mint a nők maguk.
2018. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor, ha nem Balázsnak híjják.
2018. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Műszaki cikkekre is érvényes az "akció"? Ha igen, akkor parókát húzok :)
2018. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem pont ugyanilyen sztori de egyszer az akkori barinőmmel ( aki azóta már nem az, hamarosan kiderül miért) képviselőfánkot ettünk a cukrászdában. Egy pasi odajött hozzám és hozott még egyet mondván látja hogy ízlik nekem. Ja de fontos hogy a barátnőmnek is hozott csak neki sietni kellett tehát azt a másikat a pasi ette meg aki így a távozó barátnőm helyére le is ült. Közben dumáltunk ez az amaz nyár volt pezsgett a vér, nem utolsósorban elég sármos is volt az illető, lényeg hogy kb 2 órán belül már nála szeretkeztünk. Ezt én betudtam egy jó kis kalandnak ( a pasi is) csak elkövettem azt a hibát hogy elmondtam az említett barátnőmnek. Nem kellett 2-3 nap és az ismerősi kör azon csámcsogott hogy nálam egy képviselőfánk a tarifa. Ezentúl ha el is fogadok valamit ismerős szemtanúk hiányában teszem csak.
2018. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%

Nem hagynám, hogy kifizesse, mert idegen. Ha annyira hajthatatlan lenne, és mégis kifizetné, akkor sem mennék el vele, mert 1. milyen ember az, aki így próbálkozik? 2. nem nő kell neki, hanem prosti.


32/N

2018. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Már eleve nem is hagynám, hogy kifizesse, amit vásároltam, úgyhogy nem is mennék el vele randizni, mert ettől a cselekedetétől ellenszenvessé válna számomra.
2018. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem, és nem.

Egyrészt milyen alapon erőszakolja bele magát az életembe, és veszi ki ezt a döntést a kezemből? Nem szeretem az erőszakos férfiakat, a határozottság nem arról szól szerintem hogy nem hagyunk másoknak alternatívát.

Másrészt rögtön az jutna eszembe, hogy egyfajta tranzakciónak tekinti ezt, ő kifizette a cuccaimat és cserébe kéri a randit, vagyis megvásárolhatóként tekint a nőre.

Mindkettő elég ellenszenves első benyomás.

Kevésbé tragikus a helyzet ha -mint előttem írták- olyan dologról van szó amire egyébként is szokás meghívni embereket (kávé, süti, fagyi, ital) és nem fél kiló csirkemellfilére, egy fej brokkolira, hat tojásra, egy csomag vécépapírra és egy doboz tamponra próbál meg meghívni, de ott is sokkal jobban indít ha odajön, bemutatkozik, megkérdezi hogy meghívhat-e egy valamire, és csak azután vesz bármit hogy pozitív választ kapott.

2019. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!