Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szamit, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit, hogy az elvalt, gyerekes nö, akivel ismerkedtek, jólsikerult gyereke van?

Figyelt kérdés
Tehat ha az elözö kapcsolatából szuletett gyereke nem túl jóvágású , mennyit nyom plusz vagy minuszban ?
2018. nov. 22. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Maga a tény, hogy gyereke van számomra kizáró ok. Míg nem volt ez így, addig semlegesnek gondoltam, ha egyébként egészséges.

32/f

2018. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Decc fáni men, decc fáni!


Amúgy ez mi? Minden oké, meglátod a gyerekét... "Hát ez túl ronda, melyik az eleje?" és szakítasz vele?



Fook.

2018. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én se értem, mi köze lehetne a kettőtök kapcsolatának ahhoz, hogy a nő előző házasságból született gyereke hogyan néz ki. :D
2018. nov. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért az előny, ha jól kijövünk a gyerekkel. Az mindegy, hogy jóvágású-e, csak ne legyen olyan, ami engem taszít.
2018. nov. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát ezen most nagyon nevetek :D

Nekem is van gyerekem, szerintem "jól sikerült", mások szerint meg lehet hogy nem. Viszont még soha senkinél nem volt kizáró ok az hogy hogy néz ki a gyerekem. Azt még mondjuk megérteném hogy neveletlen a gyerek és nem akarsz vele kínlódni, na de hogy csúnyácska és ez szakító ok?

Ps: remélem nem te vagy az anya :D

2018. nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezt gondolom más sem érti kvára. Mi köze ahhoz a kapcsolatotoknak, hogy mennyire néz ki jól a gyereke? :D Lecserél majd rá téged? Vagy tőled akar majd egy szép gyereket is magának? :D
2018. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ismerkedtem egy pasival. Tök szimpi volt. De a gyereke egy tok unszimpatikus, tenyerébe mászós kinézetű, okoskodó kölök volt. Inkabb megszakítottam az ismerkedést.

De az h pl csunyacska nem befolyásol semmit sem.

N27

2018. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a "jólsikerült" lehet az is, hogy normális, értelmes (engem speciel a külseje nem nagyon érdekelne).

Amúgy a normális, "jófej" gyerekkel is beléphet az a gond, hogy mihelyt megérzi, hogy alakul valami a szülője és a másik ember között, egyből átmegy hülyébe (ami a kezelhetetlentől a szemétig bármi lehet.)

2018. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha elfogadom, hogy gyerekes nővel ismerkedjek, akkor természetesen számít, milyen a gyereke. Nem az, hogy szép-e (a vidám, boldog gyerekek 99%-a szép), hanem, hogy értelmes, aranyos, jól nevelt, látszik, hogy foglalkoznak vele, szeretetet kap stb. Ezek ui. nyilván az anyuka érdemei - hiányuk pedig az anyuka hibái.
2018. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem , hogy mennyire jók a gének, ha szamit
2018. nov. 23. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!