Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ilyen formában belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen formában belemennétek az ismerkedésbe? 100km távolság van köztünk, félúton szeretne találkozni.

Figyelt kérdés
Szóval, 100 km távolság van köztünk. A pasi 35, én 25 éves vagyok, mindkettönknek van autója. Azt szeretné, hogy félútban találkozzunk. Én igazábol ebben még picit régimódi vagyok, mivel szeretem, ha a pasi bizonyít, föleg elsö találkozón, szerintem jöjjön el ö. Legalább elsö pár találkozón. Utána már nemgond, én is simán elmegyek :) De állandóan azt mondogatja, hogy elsö találkozás alkalmával, így lenne a korrekt, a felút, és ha utána szimpi leszek, akkor akármennyi kilométert megtenne értem. Bár én ezt nemhinném, ha az elsö talin nemképes eljönni, pont amikor bizonyítania kellene. Sokat beszélünk telefonon, mondta is hogy kedvel, és hogy tök jó, hogy ilyen normálisan eltudunk beszélgetni, meg céltudatos vagyok ilyen fiatalon, stb. De akkor meg mi gátolja, hogy eljöjjön? Nem értem. Annyira elvette a kedvem az egésztöl. Mit gondoltok? Tényleg korrekt ez így? 25/N
2019. jan. 9. 09:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg egy felnött 35 éves férfiba legyen annyi, ha ö kezdeményezett, ö írt rám, kölcsönös szimpátiából pedig felhozta, hogy randizzunk, akkor eljön. igen, és nem azt mondta tali, hanem randit mondott. a következö randin, pedig megegyezhetünk, hogy egyszer én, egyszer ö jön, vagy akár a felút.
2019. jan. 9. 11:51
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

8-as válaszadó, ezen nincs mit megkapaszkodni, ha halálra unnátok magatokat egy tanyán, persze hogy menni kell oda, ahol több a lehetőség.

De ez a helyzet szerintem teljesen más, és kérdező, én a helyedben tartanám magam ahhoz, hogyha komolyan szeretne ismerkedni, akkor menjen csak szépen el hozzád elsőre. Sőt másodikra is:P Aztán majd meglátjátok.

2019. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!