Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek olyannal kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyannal kapcsolatba ami szinte csak rajtatok mulik, a masik meg csak "igenember"?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sraccal, találkoztunk már. Nyitott kapcsolatra, nem kihasználni akar.


De az egesz olyan, ha pl en akarom, felhiv akár egy orára is telon, vagy mondta szivesen segit kifesteni, eljon velem barhova, stb.


De ha hanyagolom az sem baj, olyankor nem zaklat, nem eroszakoskodik, sztem ha bevágnám, hogy haggyuk, nem kaparná le a falat miattam.


En még nem tapasztaltam ilyet plane a kapcs elejen, h egy ffiben ne lenne tűz vagy barmi.


Ez engem nagyon elbizonytalanit es ez miatt van pl neha kinos csend is


Pl ma siman szeretnek vele talalkozni (1 hete talalkoztunk), de amikor arrol irkalunk ki mit tervez hetvegere mit csinal, akkor irja h pl takarit, segit a szomszednak kicsit szerelni, egyéb semmi terv, irom hogy nekem sincs terv, es iyenkor is el nem hivna meg nem kerdezné láthat e, de ha en jelezném hogy en szeretném akkor rögtön pattanna a kocsiba.


En nem vagyok olyan nő aki egy pasit "iranyit", pl hivom segiteni, vagy csavarogni, es ő csak igenember. En olyan vagyok, akit ez nagyon elbizonytalanit ha vki csak igenember.


Igy most is az van, en mar csak azert sem hivom ma sehova.megallt most is a beszelgetes. Elmondta h szabad a hetvegeje, en is, aztan csend.még témát is nekem kell feldobnom ha nem is talalkoznank h mirol beszeljunk


Pedig tetszik es megbozhatonak tartom, akivel jövőt lehetne elkepzelni, de nagyon döcögős igy az eleje, eroltessem en ezt?

3 éve nincs baratom. Csak aki kihasznalt. Ő nem kihasznalos.


2019. jan. 26. 07:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Most akkor vagy tesze tosza, vagy nem érdeklem.


A problemat azert nem hozom fel mert ugy is a nagy szavakat hasznalja csak.

Kellek neki, engem akar, el tudja velem kepzelni a jövőt, ha akarom felhiv beszelhetunk.

Nem akarok ebben kinlodos elejébe még több ki kinlodast belevinni amugy, sztem jobb is h nem tudja.

2019. jan. 26. 15:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez a férfi valami remete lehet.

"ha akarom felhiv beszelhetunk."

Akarja már ő is,ne csak Te.Ez az egész kb.úgy hangzik,hogy ha húslevest csináltál megeszem,de ha halat is főztél a húslevesbe akkor is jó lesz.Enyi erővel plüssmacival is járhatna.Azt még felhívni sem kell.


Igenis,hogy el kel mondani neki,ami bánt.Ha együtt lesztek mégis,akkor is felmerülnek majd kisebb-nagyobb gondok,amit meg kell beszélni,nem pedig az ah nem,mert jön a nagy szavaival.Ha nem beszélsz most sem,később sem,akkor mindig csak magadban fogsz őrlődni.

2019. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.mert talàlkozni akartam vele. Full más programja volt, igy napolta volna, én meg mondtam h nekem ez most fontos, de jo, akkor rangsoroljon egy kocsi mögé (azert akarta napolni mert épp elpasszolnak egybmw-t)megsértodtem mert eleve már megint én hivom el ugye és erre ezt kapom

Erre azt mondta oke, nem megy ki akkor osztrákba, majd letelefonal mindent, jo kis kalamajka lesz, de meltoztatik jönni.


Erre reagaltam hogy ja persze miután ha egy nő kapart eleget, akkor egye fene alapon már beallit. Igy mondtam h igy már nem kell es ha ő ilyen h csak igy talalkozik velem de magatol nem hozza temaba se akkor nem is passzolunk.

Es átadom az iranyitast ezentul. Illetve probalok lassitani kivancsi vagyok mit foglepni mutassa is akkor meg azt h ő akar is engem.


Egyelore kibukott h nem fogadom igy. Most kezd győzködni megint a nagy szavakkal. Ami rolam lepereg

2019. jan. 26. 19:24
 24/25 anonim ***** válasza:
31%

#4 akkor most mégsem kell az egyenlőség?

#19 milyen energiát befektetni? Ja, kívánni valamit, az fárasztó, megértem...

2019. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De kell az egyenlőség !!! Az fontos ! #4 nem az ő válaszából kell ki indulni
2019. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!