Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek olyannal kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek olyannal kapcsolatba ami szinte csak rajtatok mulik, a masik meg csak "igenember"?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sraccal, találkoztunk már. Nyitott kapcsolatra, nem kihasználni akar.


De az egesz olyan, ha pl en akarom, felhiv akár egy orára is telon, vagy mondta szivesen segit kifesteni, eljon velem barhova, stb.


De ha hanyagolom az sem baj, olyankor nem zaklat, nem eroszakoskodik, sztem ha bevágnám, hogy haggyuk, nem kaparná le a falat miattam.


En még nem tapasztaltam ilyet plane a kapcs elejen, h egy ffiben ne lenne tűz vagy barmi.


Ez engem nagyon elbizonytalanit es ez miatt van pl neha kinos csend is


Pl ma siman szeretnek vele talalkozni (1 hete talalkoztunk), de amikor arrol irkalunk ki mit tervez hetvegere mit csinal, akkor irja h pl takarit, segit a szomszednak kicsit szerelni, egyéb semmi terv, irom hogy nekem sincs terv, es iyenkor is el nem hivna meg nem kerdezné láthat e, de ha en jelezném hogy en szeretném akkor rögtön pattanna a kocsiba.


En nem vagyok olyan nő aki egy pasit "iranyit", pl hivom segiteni, vagy csavarogni, es ő csak igenember. En olyan vagyok, akit ez nagyon elbizonytalanit ha vki csak igenember.


Igy most is az van, en mar csak azert sem hivom ma sehova.megallt most is a beszelgetes. Elmondta h szabad a hetvegeje, en is, aztan csend.még témát is nekem kell feldobnom ha nem is talalkoznank h mirol beszeljunk


Pedig tetszik es megbozhatonak tartom, akivel jövőt lehetne elkepzelni, de nagyon döcögős igy az eleje, eroltessem en ezt?

3 éve nincs baratom. Csak aki kihasznalt. Ő nem kihasznalos.


2019. jan. 26. 07:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

#4 miért kell hogy állandóan a férfi viselje a nadrágot ? Vagy hogy ő nyomja el a nőt uralkodjon rajta stb. Nem jobb ha egyenlően bánnak egymással?

Annyira utalom ezt az alá fölé rendelt viszonyt hogy mindnekinek olyan természetes az hogy a nő hódol be a férfinak

Programokat kitalálni , hívni keresni a másikat nem csak az egyik félnek kell mindkettőnek

2019. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
"Nyitott kapcsolatra, nem kihasználni akar."De ez akkor sem kapcsolat a részéről,akárhogy is szeretnél komolyabbat vele,ő nem akar.Nem igenember,csak nem vágyik komoly kapcsolatra.Te is ezzel kezdted,aztán meg belemész ebbe a miért csinálja ezt dologba.Attól,hogy nem használ ki,még nem azt jelenti,hogy tartósba gondolkodik.
2019. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Mindketten komoly kapcs-t akarunk, igy ertettem, hogy ő nyitott erre.

Azt mondta engem megfelelőnek talál a sok beszelgetes szerint, felőle már holnap hozzá költözhetnék ha akarok. De ugye ez nem igy működik.


Tenyleg egy szavamba kerulne, már itt lenne.de igy en tenyleg egyoldalunak érzem. Ha nem irok rá, hogy jo reggelt,akkor ő nem fog ramirni magátol, az biztos.

2019. jan. 26. 09:49
 14/25 anonim ***** válasza:
Értem.Viszont ha nyitott vagyok a kapcsolatra,akkor nem így viselkedek.Lehet mégsem olyan nyitott ,vagy igen csak nem Veled.És ezt nehezen.közlik emberek,mert attól félne megbántják a másikart.Persze lehetnek ilyen emberek,akiknek mindegy.De ha ez már most gondot jelent,akkor miért akarsz ilyen emberrel komolyban gondolkodni?Mert ezek szerint a gondolkodásotok nem hasonló.És később is problémát jelent majd,hogy Te irányítasz,a férfi pedig beletörődve mindenbe él ebben.
2019. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyít téged. Azert dobálódzik a nagy szavakkal, hogyha “ szólsz, azonnal megyek”, mert tudja hogy nem mondod már, mert idegesít, hogy ő semmit nem fog mondani/ lépni magától.

Egy komoly kapcsolathoz mindkét félnek aktivizálnia kell magát. Ez rég nem az írányításról szól, és ezt te is tudod, hisz ezért írtad ki a kérdést.....

2019. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Mondhatni, ő csak "felajánl"mindent.

Ha akarom jön segiteni, ha akarom elvisz akarhova, ha akarom egyutt is fozhetunk, etc


Ami meg ma is van. Ha nem mondok semmit akkor nem lep semmit.


Szoval nem érdemes akkor vele foglalkozni? Ez a végszo?

2019. jan. 26. 10:32
 17/25 A kérdező kommentje:

De valoban vinne, vagy jönne.

Nem azert mondja mert tudja hogy nem a válasz.

Csak epp en nem az vagyok aki ilyen "dirigalos"

2019. jan. 26. 10:34
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor egy igazi tesze- tosza, de " rendes" pasi. Ha nheked ez jó, bírod vele, akkor így fogadd el.Mást nem tudok írni.
2019. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#11 És hol írtam azt, hogy a férfi viselje a nadrágot? Meg hogy uralkodjon a másikon? Sehol. Azt írtam, hogy ne nekem kelljen minden energiát belefektetni. Nyilván az egyoldalú kapcsolatoknak semmi értelme.
2019. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#13


De megbeszélted vele már a problémádat?

2019. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!