Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki hónapokig ismerkedik veletek a neten, de végül találkozni nem akar?

Figyelt kérdés
Közben ócsárol titeket, amiért elkülditek párszor melegebb éghajlatra emiatt a töketlensége miatt, pedig lebukik később, mert másnak is elmeséli az életét párhuzamosan melletted.
2019. jan. 26. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Azt én se vágom hogy az életének elmesélése miért lebukás. Ha veled ismerkedik valaki annak onnantól kezdve kuss a neve? Mindneki azt oszt meg az életéből és azzal amit és akivel akar ebbe egy partnernek nincs beleszólása. A többit meg már leírták a többiek.
2019. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem érted 81%. Már 2 hét után talizni akartam, de akkor szakított a többéves kapcsolatában. Fizikailag a világ végére ment a partnere és még be volt zuhanva. Aztán 1,5 hónap után belém szeretett.
2019. jan. 26. 21:15
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Álmodban szeretett beléd, nem a valóságban. Hanyadjára akarod még elmesélni, hogy megfenyegetted, hogy felkeresed és tönkreteszed, amiért nem akart veled találkozni és nem is érted, hogy kölcsönös és lángoló szerelmetek ellenére hogy lehetett ilyen hálátlan, hogy már nem áll veled szóba. Érthetetlen valóban ekkora nagy szerelem esetén. Jól emlékszem, hogy még képet se láttál róla?
2019. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
12# Ha bejöttél volna neki, már másnap veled dugott volna, ugyanis a nők egy másik férfi alatt fekve szokták kiheverni előző pasijukat. A 'kell még idő' mese a legklasszikusabb lerázó szöveg.
2019. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Jó akkor hidd el, hogy szeretett. Pont tett rád magasról. Beszélgetni jó voltál unalmas délutánokon, de annyit nem értél neki, hogy kimenjen a lakásból és összeülljön veled egy kávéra. De jah, halálosan, borzasztóan szeretett.
2019. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Semmit.


Tini koromban belementem ilyen dologba, mamár ha pár héten belül nincs találkozás, akkor megy a csaj a haver zónába.


(Találkozás alatt nem szexet értek, de semmi kedvem hónapokig ismerkedni online, aztán a találkozásnál rájönni, hogy valamelyikük csalódik a másikban. Szívesen udvarolok hónapokig, de legalább 50%-ban személyes randin)

2019. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Elég hamar ki szokott derülni, hogy akar-e találkozni. Hónapokat én nem várogatok senkire.

32/f

2019. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%

Én egy hónapig leveleztem a barátommal, mielőtt először randiztunk volna. Mindketten nagyon visszahúzódóak vagyunk.


Viszont ennek a nőnek csak lelki szemetesládának kellettél. :/

2019. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most képzeld el azt, hogy ezek után hónapokig találkozgattok is, de nem akar tovább lépni. De szeret, tetszel neki, csak nem akar többet...

Az a helyzet, hogy töketlenek voltunk. 1-2 héten belül ágyba kell vinni, és tovább engedni. Ha ezt nem teszi meg az ember, akkor csak lelki szemetesláda lesz belőle, amit a nő nem tart semmire. A nők nem akarnak komoly kapcsolatot, csak szex, és pénz kell nekik, más semmi.

De legalább egy közös pont van a férfiben, és a nőben. A férfiak a nőket szeretik, a nők meg magukat. Végül is mindenki ugyanazt akarja...

2019. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát fura, amiket írtok, de van benne valami. Azért remélem, az élet visszaadja ennek a nőnek kamatostól, ha így játszik az emberekkel.
2019. jan. 26. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!