Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a nőkbōl miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nőkbōl miért veszett ki a kérdezés, érdeklődés tudománya?

Figyelt kérdés

Nem mindegyikből, csak a 90%.

Pl. elkezdtem levelezni egy oldalon a nővel, majd megadta a msgr nevét. Felveszem, de nulla a kommunikáció magától. Ha nem hozok fel témát, nrm kérdez, hoz fel. Ugyanakkor aranyos, mert kifejti a véleményét hosszan. Wtf, csak én nem értem, miért ilyenek a nők?


2019. febr. 2. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Minek erőltesse meg magát ha naponta 10 új érdeklődő kopogtat nála?
2019. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Lehet azert,mert manapsag mar azt se szabad megkerdezni,hogy mivel foglalkozik az illeto,mert akkor rogton jon a penzehes p.icsazas :D
2019. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tőlem meglehet, de a munkaszerződésem köt a titoktartáshoz, állami cég. 😂😂😂
2019. febr. 2. 22:45
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
3-as és mást nem tudsz kérdezni az anyagiakon kívül?
2019. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Például azért, mert csak kérdezel, de arra nem reagálsz, amit ő ír. Nekem is sokszor van ilyen. Olyan, mintha nem is érdekelné a másikat a kérdésre adott reakcióm.

Vagy lehet azért is, mert tényleg már szinte semmit nem kérdezhetünk, mert akkor már pénzéhesek vagyunk.

Vagy pl. nem érdekled.

Épp nagyon elfoglalt.

2019. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
5: ha már azt kérdezi, hogy mi a foglalkozása a palinak, akkor az itteni palik szerint már a másik pénztárcájában turkálunk...
2019. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön az ha egymásra hangolódtok jobban. Ismeretlennek mit írjon mégis olyan hosszan vagy mit kérdezzen?
2019. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Dehogynem reagálok arra, amit ír. Csak észrevettem, sokuk mintha szórakoztató központnak nézné a férfit.
2019. febr. 2. 23:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálam úgy működik, hogy attól kérdezek, aki érdekel, és a kérdés pont nem a foglalkozás, hanem minden egyéb, amiből valami információt ki lehet szűrni a személyiségéből, gondolataiból.
2019. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A foglalkozásból is sokmindent le lehet szűrni egy emberből.
2019. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!