Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a nőkbōl miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nőkbōl miért veszett ki a kérdezés, érdeklődés tudománya?

Figyelt kérdés

Nem mindegyikből, csak a 90%.

Pl. elkezdtem levelezni egy oldalon a nővel, majd megadta a msgr nevét. Felveszem, de nulla a kommunikáció magától. Ha nem hozok fel témát, nrm kérdez, hoz fel. Ugyanakkor aranyos, mert kifejti a véleményét hosszan. Wtf, csak én nem értem, miért ilyenek a nők?


2019. febr. 2. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet hogy írásban nem a szavak embere, mikor meg találkoztok akkor gördülékenyen megy majd minden.
2019. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Vannak érdeklődőek, te kifogtál egy passzívat.
2019. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 🙂
2019. febr. 2. 23:29
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Vicces, hogy az #1 válasza le van pontozva, amikor tök egyértelmű és logikus. A fiatal nők többségénél tényleg sorban áll egy csomó srác, akiknek elmesélhetik a napjukat, kipanaszkodhatják magukat és megkapják a figyelmet.

Tényleg érdekel: Kik pontozták le azt a választ? :D Csak mert nekem egy csomó nő ismerősöm mondta konkrétan ezt.

Jól látod kérdező, sokan csak szórakoztatóeszközként használják ezeket a beszélgetéseket.


Azt meg hagyjuk már, hogy azért nem kérdeznek a nők, mert ha megkérdezik a másik munkáját, akkor a férfiak szerint anyagias. Kb. minden beszélgetésnél alap a mit dolgozol/tanulsz témakör kezdésnél. Ettől maximum 1-2 kattant ember húzza rá a másikra, hogy a pénzre megy. Ne állítsátok már be ezt általános jelenségnek, mert durván szexista. (Arról nem is beszélve, hogy 1000 más dolgot is lehet kérdezni.)

2019. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokszor ebbe a problémába futok, egyszerűen nem tudják sokan hogy kell normális kommunikációt vezetni, legalábbis szerintem ez lehet az oka. Gondolom közrejátszik, hogy fiatalokról van szó és rengeteg ember későn érik. Volt egyszer hogy egy férfival ismerkedtem és bejött neki a személyiségem (elég megnyerő személyiségem van), nagyon tetszettek nekik a dolgok, amiket meséltem magamról, de viszont kb. soha nem kérdezett magától semmit. El tudtunk dumálni mert én tettem fel kérdéseket és volt mindig mondanivalója meg nekem is, így magától jöttek más témák is. De amikor interneten beszéltünk akkor többször megakadt a beszélgetés azért mert ő nem kérdezett. Egyszer konkrét rákérdeztem, hogy miért nem kérdez rólam, vagy kérdez vissza és nem értette miről beszélek. Kicsit később kapcsolt, hogy tényleg nem szokott kérdezni, és mondta hogy először azt hitte, hogy nem igaz, amit mondok... Amúgy jó nőnek számítok, ez egy másik ok, amiért úgy gondolom, hogy a másik félben van a probléma, és nem arról van szó, hogy nem érdeklem
2019. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha nehany levelvaltas utan nem hivod talalkozni,akkor kikukaz,mert a tobbiekkel talalkozik. Ilyenkor a levelezotars esik kinmindig.

N

2019. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Minek? Ha foglalkozunk veletek uncsinak tituláltok és dobtok bennünket.
2019. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17: akkor rossz férfit választasz mindig, ha ezt tapasztalod. 🤪 Ez kamu.
2019. febr. 3. 09:32
 19/21 anonim ***** válasza:

1 es vagyok, én sem értem miért kellett lepontozni mikor így van...


Nyilván csak azzal fog érdemben csevegni akit legjobbnak ítél netes csevegés alapján. A többinek pár mondattal válaszol, ha válaszol.

Mi férfiak ugynezt csinálnánk ha ránk is naponta annyian írnának mint a nőkre... Az embere egyszerűen nem tud száz felé szakadni.


Pont tegnap néztem egy társkeresőn, aznap regisztrált nőknek már minimum tíz olvasatlan levelük van. Most komolyan egy férfi egész életében nem kap tíz megkeresést...egy nő egy nap alatt kap annyit.

Nem rosszból írom, nyilván ilyen a dolgok rendje. Csak hogy emiatt van a nők érdektelensége sokszor, mert nem tudnak tíz felé szakadni.

2019. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#18: 64%-ossal nem érdemes foglalkozni. Ha végigpörgeted a kérdéseket, láthatod, hogy egy megkeseredett nő, aki képtelen volt normális kapcsolatokat kialakítani, ezért egy csomó kérdés alatt leszólja a férfiakat.
2019. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!