Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diploma nélküli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diploma nélküli férfiak, mernétek kezdeményezni egy okos, diplomás nőnél? Úgy hogy a nő okosabb nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

10.-re.


GYIK logika:


Diplomás = EMBER = JÓL keres.

Diploma nélküli = FÉREG = kukából eszik.


Na ezért pontoztak le!

2019. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
lényegtelen mindaddig amig vicces igényes csinos és jól eltudok vele beszélni az még + jó is ha okos és tanult
2019. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mellesleg ahhoz hogy valaki okos legyen vagy jól fizető állása nem kell hozzá diploma... :S

diploma nélkül tudok olyan embereket akik sokkal többet keresnek mint a megyei kórház főorvosa...

és nem kell be járniuk amikor valami vészhelyzet van pl hajnali 5-kor

2019. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Le lettem pontozva, de akkor is az a tapasztalatom, az "OKOS" diplomás nőknek a karrier előrébb való, mint a párkapcsolata. Az átlag diplomás, aki csak azért diplomázott, hogy meglegyen, Azzal simán együtt lehet élni.
2019. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 LazyJones ***** válasza:
100%
#14 Lehet, a tapasztalatod nem eléggé reprezentatív, valamint kihagyod azt az állapotot a számításból, amikor a partnerek azért is vannak együtt, mert tudják ösztönözni, támogatni egymást. Mi mindketten dolgozunk, neki van még plusz elfoglaltsága is, ami szakmailag és emberileg jelent neki előrelépést; én meg vagyok annyira felnőtt, hogy ezt elfogadjam, a háztartás nagyobb részét elvigyem, és ne okozzon problémát az, ha 2 napig nem látom a páromat, vagy, ha túlórázás miatt csak este tudunk találkozni.
2019. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én pontoztam le a #3-ast, véletlen ahogy görgettem tovább..


Ui.: remélem fogsz tudni aludni

2019. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Annyira mernék mint egy nem diplomással. Ha emellé még egy remek vitakultúra is társul remek intellektuális kihívást jelentene akár egyetlen beszélgetés is. Az hogy hosszabb időre összekötném-e magam vele azt nem tudom. Életviteltől függ nem a diplomától.


Azt viszont nem értem hogy miért hiszik azt sokan hogy a diplomaszerzés akkora kiváltságot jelent. Valamint azt sem értem hogy az hogy valaki "okos" (kultúrált/jó logikai képességei vannak/ nagy a lexikális tudása stb.) miért lenne bármekkora elrettentő erő. (Max ha dominálni akarsz valakit.)

2019. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolso azt tedd hozza hogy a legtöbben diplomaval szinte annyit keresnek mint a szakmunkások... lényegtelen az iskolai végzettség mert ugy is a te jelenlegi tapasztalatod, tudásod, munkakéséfes, és sokszor a protekció számit hogy sikeres légy
2019. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen diploma. Villamosmérnök vagy háer meg kommunikáció bullshit?
2019. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!