Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a leghosszabb időtartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a leghosszabb időtartam, amit kivárnál szex nélkül az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Férfiak válasza érdekelne elsősorban, de bárki írhat véleményt.

2019. febr. 5. 16:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is kb. a 3. randi az ideális, ha megvan a kölcsönös vonzalom. 35/n
2019. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%
19 es, én megteremtettem a lehetőségét, hogy megcsókoljon, ha akar. A magam 164 centijével egy 190es embert pedig nem tudok csak úgy megcsókolni.Amúgy nem lett semmi a kapcsolatból, és ezt már ez a csókos dolog is mutatta, hogy gáz van, pedig ő hajtott rám ezerrel.
2019. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
9%

Vannak férfiak akik félénkek és önbizalom hiányosok hiába van randi de nem merik túllépni a korlátaikat és azt gondolják ez korai vagy hogy még több idő kell az ismerkedéshez, vagy nem biztos benne hogy tetszik e lánynak, aki nem biztos hogy konkrét jeleket ad.


A jólelkű illedelmes alázatos férfiak szeretnék először a nő lelkét meghódítani de a mai rohanó világban ez úgy néz ki hogy előbb van a testiség utána a többi.

Sajnos vagy nem sajnos de ezzel én sem tudtam azonosulni.


Egy 32 éves szűz férfi sok sok randival és néhány csókkal a háta mögött.

2019. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
#17 Három év.. nem semmi. Miért vártál ennyit?
2019. febr. 5. 18:59
 25/39 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez a nőtől függ, de ha tényleg tetszik akkor max 1 hónap. Ennél többet még 20 évesen sem vártam senkire, manapság meg egészen más a tapasztalat a korombeli nőkkel. Fiatalon van varázsa az első szexuális élményeknek, nagyon emlékezetes marad, de 40 felett már egészen mások az elvárások, itt már működnie kell a szexnek, mert egyébként nem lesz folytatás.

41F

2019. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
32 éves szűz férfi, ha valaki a második randira is igent mond, azt nyugodtan veheted egyértelmű jelnek!
2019. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
6 óra
2019. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
#24 ennyi kellett, hogy összemelegedjünk. :)
2019. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
56%

Én ugyan nő vagyok, de gondoltam, válaszolhatok én is. Én mindenképp várnék az első pár randiig vele, általában igyekszem is úgy kialakítani a dolgokat, hogy először ismerjük meg egymást kicsit jobban, aztan jöhet a szex. Bár előfordult már olyan is, hogy a második randin lefeküdtem a partnerrel, mert előtte sem voltunk már vadidegenek és működött a kémia is.

30N

2019. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok...Régen én is így voltam, hogy lehet hamar, meg kívántam, meg fiatal(abb) voltam. Aztán elegem lett a csak szexekből és megfontoltabb vagyok, szeretném jobban megismerni a másikat szex előtt. Aztán nem is biztos, hogy szexelünk, és akkor mi van?
2019. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!