Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a leghosszabb időtartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a leghosszabb időtartam, amit kivárnál szex nélkül az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Férfiak válasza érdekelne elsősorban, de bárki írhat véleményt.

2019. febr. 5. 16:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
21:38 Sivatag
2019. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
35%
18 évesen 3 hónapot minden héten három randival is simán kibírtam, még akkor sem én kezdeményeztem, hanem a barátnőm. 40 évesen talán 6 randi volt a maximum, de hiba volt mindkettőnk részéről, ha ennyi idősen ennyi idő kell, akkor az azt jelenti, hogy vagy nagyon alacsony a szexuális energiája a nőnek, vagy nincs meg igazán a kémia, akármennyire is rokonszenvesek vagyunk egymásnak. Őt most is nagyon szeretem, de különösen neki sok idejét elpazaroltuk.
2019. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
52%

Nőként vàlaszom az, hogy szàmomra is fontos a szex, tehàt ha egy férfi nem is utal rà legkésőbb a 3. randin, akkor mehet Isten hírével.

Pàrommal màsodik randin 3 napos pihenésre mentünk, tudtam, hogy itt bizony nem szàjra puszi lesz szimplàn, de akartam én is.

30 voltam akkor, kezdettől együtt élünk, azóta eltelt 4 év.

De ha pocsék lett volna az àgyban, nem lett volna folytatàs.

Se 18 évesen, se 20,25 stb évesen nem szerettem az időhúzàst, 30 éves felnőtt nőként meg aztàn plàne nem.

2019. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Szerintem a max olyan 4-5 hónap. Addigra a lány is eldöntheti hogy mit akar. Én például szűz voltam és 4 hónap után feküdtem le először a barátommal. Ő pedig türelmesen kivárta. Jobb előtte megismerni a másikat,és egy olyan bizami szintre eljutni,hogy bátran dobjam le előtte minden ruhám és gátlásom. Az első alkalomnak egy lány életében jelentőssége van(általában). De amelyik lány 6 hónapig vagy egy évig vagy húzza és már nem szűz,biztos hogy nem akar tőled semmit. Vagy nem vonzod szexuálisan.

18/L

2019. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Volt már 2-3 hónap is. De volt, hogy a lány célzott rá, hogy a harmadik randin már szeretné... :) :) Korosztály és egyén függő szerintem.


Van aki azt mondja, hogy ha nagyon szereti, akkor kivárja a másik amíg neki is lesz kedve (vagy megszereti annyira, hogy kívánja az amúgy nem kívánatos, de kedvelt pasit).


Van aki pedig úgy van vele, hogy "miért ne élvezzem az életet és a jó szex amúgy is fontos a kapcsolatban", így hamarabb megtudja mi működik, mi nem.


Akkor feküdj le a pasival, ha szeretnéd. Ha sokáig vársz lehet a pasi lapátra tesz, mert ő is meg szeretné tudni, hogy passzoltok-e az ágyban és ezt nem kapja meg... De tudod beszélni kell róla, megkérdezni és ha őszinte, akkor válaszol. Ha nem őszintén válaszol akkor szeretné nagyon.


Ha nem akar sokat várni a pasi, akkor nem jelenti azt, hogy csak szexre kellesz. Lehet csak több szexet igényel, mint te. Esetleg te izgatóbb vagy számára, mint ő neked... :)

2019. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni, soha nem feküdtem le vagy jöttem össze még olyannal, akit eleve úgy ismertem volna meg, hogy többet akarunk egymástól. Általában már legalább 1-2 éve ismertük egymást, és utána lett belőle több.

Próbálom felidézni, hogy mikor volt az a pont, ahonnan jobban érdekelt az illető, és ahhoz képest az első szex mikor volt...

A leghosszabb így olyan másfél év talán. De tényleg nehéz megmondani, soha nem ismerkedtem meg senkivel célzottan azért, hogy összejöjjünk.

2019. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nálam nagyban függ az illetőtöl és attól, ahogy alakulunk, mennyire ismerjük meg egymást az adott idő alatt. És életszakaszban is más. Más volt tiniként és mást most, felnőttként is.
2019. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Az örökkévalóság, mert szorongással küzdök. Tehát örök cölibátus a sorsom. A hiba bennem van. Nincs kitartásom a küzdelemhez és ez az egész félelmetes számomra.
2019. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok 37f
2019. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!