Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a férfi mindig csak sétálós randikat kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Már hatszor randiztunk, az első randit ő szervezte, aztán kétszer én adtam az ötletet sétához/kiránduláshoz (nyilván nem akartam fizetős programot javasolni, nehogy félreértse a dolgot), de azóta is folyton csak sétálni megyünk. Ezt nem igazán értem. Miért nincs az sohasem, hogy legalább egy kávét meginnánk vagy ilyesmi? Nem várom el, hogy nagy összegeket költsön, de néha be lehetne ülni valahova, nem? Emiatt kezdem azt hinni, hogy zsugori. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?

2019. febr. 19. 14:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Akkor most már azt kérdezd meg tőle, hogy hogyan gondolja a kapcsolatotok további alakulását. Mert azért csak utcán mégsem lehet egy kapcsolatot fenntartani. Tovább léptek e vagy ez a sétálósdi meddig tart? Ennyi találka után már csak van elképzelés, hogy akkor együtt vagy külön -külön. És ha együtt akkor lépni kéne.

Azért az érdekelne, hogy szerinted hol álltok most a kapcsolattal? Még mindig csak séta, beszélgetés vagy már eljuttatok esetleg csókig, vagy már beszéltetek a közös jövőről stb. Vagy még mindig csak "ismerkedtek"? Halad ez a dolog valahová?

2019. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Csók volt már a legelső randin. Az még rendes randi volt, meghívott borozni egy szép helyre. Azután jöttek a séták.

Szex is volt a nyolcadik randin.

2019. márc. 4. 15:22
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Ja szóval nála is vagytok, ezt csak most olvasom. És hogyan telnek az együttlétek? Beszélgetés vagy már eljutottatok az ágyig? Mert ha megkapja "azt" tőled és mégsem tesz semmit értetek akkor cssk engyen punci kell neki.
2019. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
# ingyen punci ...
2019. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
45%
Egyszer volt egy vakrandim 1995-ben,19 évesen. A szomszédos vàrosban lakott a làny,kb 25 km-re tõlem. Busszal utaztam àt. Amikor meglàttam,majdnem dobtam egy hàtast. Gyönyörûszép hosszú szõke hullàmos hajú,intelligens,szerény làny volt.A teste tele volt arany ékszerekkel.Mi is sétàltunk. Aztàn,bàr alig volt pénzem,javasoltam üljünk le egy teraszra,a vàr tövében. Az àrak nem az én pénztàrcàmra voltak méretezve. A làny észrevette,és szerényen rendelt. Én erõsköstem,hogy ne ìgy tegyen. A vége az lett,hogy gyalog mentem haza...a vàros hatàràig kìsért,és adott az arcomra egy puszikàt :)))) Nem volt màsodik randi. Még 1 év elteltével is keresett :D
2019. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
45%
25-ös vagyok. Nem a làny miatt nem volt több randi,csak ìgy alakult. Azért ìrtam le ezt a rövid story-t,hogy védjem férfitàrsaim becsületét ...:)))
2019. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy nincs kocsija.
2019. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!