Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a férfi mindig csak sétálós randikat kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Már hatszor randiztunk, az első randit ő szervezte, aztán kétszer én adtam az ötletet sétához/kiránduláshoz (nyilván nem akartam fizetős programot javasolni, nehogy félreértse a dolgot), de azóta is folyton csak sétálni megyünk. Ezt nem igazán értem. Miért nincs az sohasem, hogy legalább egy kávét meginnánk vagy ilyesmi? Nem várom el, hogy nagy összegeket költsön, de néha be lehetne ülni valahova, nem? Emiatt kezdem azt hinni, hogy zsugori. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?

2019. febr. 19. 14:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

"Ne haragudjatok srácok, de nehogy már a nőnek kelljen "beülünk valahová".? Meg fizessen is, mert ő hívta meg a pasit? Bocs de ez már olyan hogy a nő udvarol a pasinak. És akkor mit csinál a pasi? Mi a szerepe? Bólogató kiskutya?"


Pedig a pasik sokszor teljesen bénák, azt sem tudják mi van. Szerintem nem gáz, ha a kérdező felhívja egy olyan dologra a figyelmét, amit szeretne. Nem a kezét fogja megkérni, csak felveti, hogy esetleg megihatnának együtt egy kávét vagy valami. Legalább kiderül mi van.

Nekem egyszer volt egy ilyen sétálós randim, aminél felhoztam, hogy talán megehetnénk egy fagyit. Ő nem fizette ki az enyémet (250 Ft-os tétel), pedig 5000 Ft-tal fizetett... Több randi nem is lett belőle, de legalább hamar kiderült, hogy mennyire udvariatlan.

2019. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Pedig nem sokára durvább dolgokat kell majd csinálnod vele, nemcsak beszélni.
2019. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nyugodtan hozd fel neki, de azért legyen nálad pénz, ha mégsem hívna meg gálánsan.

Egyébként ha velem történne ilyen, akkor megfordulna a fejemben, hogy talán nem fog működni hosszú távon, mert veled ellentétben én nem parázok azon, hogy felvessem, hogy mondjuk üljünk be egy hamburgerre a Mekibe, mert kezdek megéhezni, és ha elzárkózik, az nem jó jel. Nem várom én el senkitől, hogy bármit is fizessen nekem, van pénzem, SZÉP kártyám, szóval nem azért vetném fel, hogy meghívassam magam. Egyszerűen csak ez egy teljesen életszerű dolog, hogy mászkálás közben az anyagcsere is működik, megéhezek, megszomjazok, pisilni kell, felnőtt ember ne érezze kínosan magát ilyen helyzetekben.

2019. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Ha átmegy seggbe és azért mondjuk mersz szólni, akkor ezt semmiség felhozni kérdező.

32/f

2019. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem zsugori, hanem balfék. A zsugoriság általában később derül ki. Kevesen spórolnak 1-2 fagyin meg italon még mielőtt a lány bugyijába bejutottak volna (bár mint írták feljebb, előfordul ilyen is).

Inkább az lehet a helyzet, hogy félénk. Te bedobtad ezt a sétálást egyszer az elején, és azóta "biztosra megy": sikeresen sétáltatok eddig, hát sétáltok tovább... és várja a csodát. Ha egyszer esetleg elfárad a lábad, vagy rájössz hogy nem annyira illik hozzád egy ilyen passzív figura, akkor azért jófejségből mondd meg neki, hogy legközelebb ezt a sétálós dolgot dobja fel valamivel mert 6 randin keresztül a városban céltalanul kolbászolni még a sétakedvelő lányok számára is sok lehet.

2019. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem férfi.

Vagy csak dugn.i akar, kötöttségek nelkül....és mostmá4 akkor kezd kifulladni a “ kapcsolat” . ( nem taperol állandóan?)

2019. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Már felvetettem neki azóta, hogy elmehetnénk a kedvenc teázómba (elvileg ő is szereti a teát) vagy abba a cukrászdába, ami mostanában nyílt a környéken, de folyton csak halogatja a dolgot. Nem értem... :O
2019. márc. 4. 15:02
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sétálgass vele életed végéig. Mi nem tudunk ezen segíteni.
2019. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Azóta halogatja a randikat?😨

Ezt meséld már el részletesen, mert érdekel!

2019. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem a randikat halogatja, hanem azt, hogy mást is csináljunk a sétáláson kívül meg azon kívül, hogy nála legyünk...

És egyébként jól keres, tuti nem halna bele egy kávéba vagy teába. Nem értem. Azt sem várom el, hogy az enyémet fizesse.

2019. márc. 4. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!