Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok milyen volt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok milyen volt, amikor bemutattatok a parotokat a szuleiteknek?

Figyelt kérdés
Izgultatok? Utanna mit szoltak a szulok?

2019. febr. 20. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen kicsit izgultam, h anyáék ne hozzanak ciki helyzetbe, de nagyon jól sikerült.

Mindenki szerette, kedvelte a barátomat.


L

2019. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem izgulazam

Sose voltak egy pasimmal se elégedettek.

Szóval szartam rá

2019. febr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Fordítottját tudom csak.

Bemutattam a barátnőmet. Kedvesek voltak vele, jót beszélgettek. Aztán amikor elment, szidták hogy micsoda üresfejű, ennél jobbat nem találtál fiam, nem is olyan szép mint fotón, meg ilyenek.

Ezek után engem se érdekelt a véleményük volt amikor be se mutattam már jó ideig nekik azt akivel összejöttem.

2019. febr. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Vicces. Megállt a párom a kapuba, és kiszállt a kocsiból egy 130 kg kopasz férfi napszemüvegbe fekete öltönybe. Anyuék lemerevedtek, köpni nyelni nem bírtak. Befele menet anyu meg is kérdezte hogy nem félek én ettől az embertől XD bent elkezdtek beszélgetni és olyan jól elvoltak, hogy engem szinte el is felejtettek hogy ott vagyok. Nagyon jóban vannak a mai napig. Tanulság sose a külseje alapján itélj meg valakit.
2019. febr. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2019. febr. 20. 06:02
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én fiu oldalrol tudok nyilatkozni. Magam is 120kg tömör kopasz szépség vagyok. Elsőnek megijjedtek, de anyukának adtam 1 szál virágot apukának meg a megfwlelő kézfogást. Én is úgy vagyok vele, hogy első alkalomkor caakis a családra kell koncentrálni, miután megismettek és elfogadtak akkor már minden könnyebb. Mindig jóban voltam a szülőkkel, sőtt volt párom akinek az unokaöccse jobban szeretett mint a saját nagynénjét.
2019. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi nem nevezi magàt szépségnek:D
2019. febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a "szépség"-et ironikusan írta...
2019. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Szülő oldalról tudom mondani, hogy már előre begyűjtöttünk a lányainktól minden fontosabb infót, kértünk képet stb. Így semmilyen nagy meglepetés nem volt, viszont elmaradtak a kínos-feszengős kikérdezős körök ("hol tanulsz?", "mik a szüleid?" Stb.). Nagyon közvetlen emberek vagyunk, a pasik az első perctől kezdve otthon érzik magukat nálunk. Van, hogy úgy is feljönnek, hogy a lányok itthon sincsenek.
2019. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igyekeztem titkolni a barátaimat, nagyrészt véletlen elkerühetetlen összefutások alkalmával jutott tudomásukra hogy ki a pasim. Mindig fenntartásaik voltak, nem szóltak semmit csak vágták a pofákat. Ezeket próbáltam elkerülni. Amúgy vendégszeretőek a szüleim és agyon vendégelték ha már megszokták a helyzetet, dede alapvetően mindig idegenként kezelték őket. Én azért nem így fogom csinálni az biztos.
2019. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!