Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok milyen volt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok milyen volt, amikor bemutattatok a parotokat a szuleiteknek?

Figyelt kérdés
Izgultatok? Utanna mit szoltak a szulok?

2019. febr. 20. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Két eset volt, hogy erre sor került. Az első ilyen az első komoly kapcsolatomnál volt, de ez nagyon bizarr helyzet volt, 200 km-re lakott tőlem én még gimis voltam és még. Párszor találkoztunk, aztán megbeszéltük, hogy összejövünk(még akkor nem is csókolóztunk) és friss párként az első randink úgy telt, hogy leutazott hozzám és nálunk aludt. Mondanom sem kell meglehetősen nehezen hoztam fel ezt a szüleimnek, hogy mi lenne ha...Apu persze ki is volt akadva, hogy nálunk akar aludni, de végül anyu meggyőzte, hogy így legalább megismerkedhetnek vele. Az úgy összességében nem volt vészes végül.


A második ilyen alkalom a következő exem volt, akkor már nem éltem otthon és nem volt felhőtlen a viszonyunk, amiről anyuék is tudtak. Sokszor voltam depressziós, rossz passzban voltam így anyuéknak már hallomásból is meg volt a véleményük róla. Mi sokszor megyünk családosan meg a család barátaival erre-arra és hagyomány, hogy jön mindenkinek a párja is, így nyilván ő is hivatalos volt erre. Előtte találkozott a szüleimmel, nem volt az sem vészes anyuék visszafogták magukat, meg nem voltak vele gorombák, de utólag azért megkaptam, hogy miért vagyok én vele együtt. Itt is izgultam, mert anyuék tudták, hogy nem vagyunk olyan jól együtt.

2019. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az első barátomnál izgultam, mert tudat alatt éreztem, hogy a srác lenézi a szüleimet a foglalkozásuk miatt, a szüleim meg nem kedvelik őt a nagyképűsége miatt. Na, hát normálisan ment a dolog, de a barátom továbbra is tahó volt, nekem meg mindig csak annyit mondott, hogx inkább nem mond semmit se a találkáról, mert nem tudna jót mondani. A szüleim meg leráztak azzal, hogy "neked kell hogy tetszen, nem nekünk". Bár megmondták volna korábban a véleményüket, mert akkor talán elgondolkodtam volna egy-két dolgon.

A mostani barátomnál nem aggódtam, de nem is volt gond, nagyon kedvelik egymást a szüleimmel. Apukámmal sok közös van bennük.

2019. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyukám szülinapját ünnepeltük egy szállodában, a párom csatlakozott hozzánk a második napon.

Miért izgultam volna? :D Annyi, hogy a párom sántít, ezt jeleztem előre a szüleimnek, hogy ne lepődjenek meg és ne kérdezzenek rá, hogy beütötte-e a lábát reggel, vagy hasonló. :D

Szimpatikusnak találták - anyukám rendkívül jó emberismerő, ő nagyon kedvesnek és normálisnak találta a párom, apukám meg autómániás, és mivel megtudta, hogy a páromat is érdeklik az autók, örült, hogy lesz kivel kibeszélnie az ilyen irányú dolgait. (Azóta is szeretik együtt bütykölni apu hobbitrabiját, anyukám pedig azóta is el van olvadva tőle, hogy milyen rendes fiút találtam. :D )

2019. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!