Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Asperger-szindrómásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger-szindrómásként (nagyon enyhe autizmus) milyen lányokkal kellene ismerkednem? Hogyan és hol találhatnék olyat, akivel összeillünk?

Figyelt kérdés

Igazából arra gondoltam, hogy más aspergeresekkel, szociális fóbiával küzdőkkel (stb), vagy csak simán introvertált, aszociális illenénk össze.

A kérdés, hogy hogyan, és hol lehet manapság kötetlenül ismerkedni - főként olyanokkal, akik megfelelnek ezeknek, szóval szintén zárkózottabbak?



2019. febr. 27. 18:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%

#9 Az asperger nem betegség, eskü pénzbírsággal büntetni kéne azokat, akik ezt betegségnek állítják be!


Szerintem alap, hogy a másikkal empatikusak legyünk és ne kezeljük le, mert esetleg nem olyan, mint egy úgymond "normális". Szerintem az empátiára alapigényként kéne tekinteni, mivel aki nem tud együttérezni a másikkal az önző csak érdekek vezérlik. Szerintem ne legyen igény ilyen emberekre, mert empátia nélkül nincs valódi szeretet. Akiknek nincs empátiájuk és önzőek vagy dolgozzanak azon, hogy humámusabbak legyenek, ha ez nem megy akkor keressenek fel egy szakembert és aztán ismerkedjenek!

2019. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kérdező a társkeresés teljesen a szerencsén múlik csak jó helyen kell lenni jó időben. Nincsenek kimondott helyszínek ahol szerencsével járnál, mert bárhol még a neten is megtalálhatod. Amiatt nem kell aggódni, mert aspergeres vagy csak legyen igényed együttérző nőre és az állapotod miatt ne érezd magad alacsonyabb rangúnak! A személyiség nem fix, ezért nincs olyan, hogy zárkózott, nyitott mivel, hogyha valakinek van egy értelmes boldog párkapcsolata megtapasztalja azt, hogy a személyiség nem állandó, akit mondjuk otthonülőnek címkéznek élhet aktívabb életet a párja mellett, mivel egy jó kapcsolat felszabadít és kiskapuk nyílhatnak meg az emberen belül. A személyiség nem egy doboz sampon.
2019. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sok egy az egyben használható tipp érkezett, és nem is jártam sikerrel a kérdés kiírása óta.

Ha valaki, akire a kérdésben írtak vonatkoznak, erre járna, nyugodtan írjon egy privát üzenetet. :)

2019. okt. 7. 19:09
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a hasznos, értelmes válaszokat!
2019. okt. 7. 19:10
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Nézd nem fogok mellébeszélni,a mai világ a pénzről és a látszatról szól,ne hitegesd magad, hogy veled is megtörténik mint a filmekben, hogy meglök egy lány és örök boldogság! A nagytöbbség mind fiúk mind lányok csak arra hajtanak,hogy minél jobban nézzen ki és minél több pénz legyen mert manapság ezalapján ítélnek meg mindenkit, lehetsz jófej, normális, megbízható stb ha nem nézel ki piszok jól és vagy nem vagy tele pénzel akkor egy lúzer vagy! Vannak fiúk és lányok akik nem ilyenek mert nem mindenki ilyen csak sajnos olyan ritka már,hogy múzeumban kellene mutogatni,hogy valaha ilyen is létezett! Ettől függetlenül sok szerencsét de ne hitegesd magad feleslegesen!
2019. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

"múzeumban kellene mutogatni,hogy valaha ilyen is létezett!"

Tévedsz. Amióta van civilizáció, mindig is a szépség, a hatalom és a pénz számított.

2021. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Nincs olyan, hogy aspergeres. Engem is diagnosztizáltak vele, de rájöttem ez egy hülyeség. Egyszerűen csak sokáig nem leltem barátokra és azt hitték, hogy az aspergeremségem miatt volt ez. Mióta barátokra leltem akkor jöttem rá, hogy nincs olyan, hogy aspergeres.
2021. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kedves #17-es! Örülök, hogy vannak barátaid. Szerencsére nekem is akadnak. Ettől függetlenül az Asperger-szindróma egy létező, genetikai eredetű neurológiai eltérés, amely többek közt pont a társas kapcsolatok kialakítására is hat. Nehézségeket okoz, másképp éli meg ezeket a dolgokat az ember.

Természetesen egy aspergeresnek is lehetnek barátai, és barátnője/fiúja. Nem a "baráttalanságtól" aspergeres valaki, ez azért ennél bonyolultabb!

2021. jan. 18. 18:33
 19/24 anonim ***** válasza:
nagyon jó kérdés hogy mit tudnál nyujtani neki kérdező.meg miért akarna összejönni veled egy normális lány ha találhat normális férfit maga mellé nem olyat akivel szenvedni kell?
2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem alap, hogy a másikkal empatikusak legyünk és ne kezeljük le, mert esetleg nem olyan, mint egy úgymond "normális"" nem lekezelés csak szerinted egálba van az amit ő tud nyujtani meg a normális és empatikus lány?nézzük meg józan ésszel.
2021. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!