Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Asperger-szindrómásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger-szindrómásként (nagyon enyhe autizmus) milyen lányokkal kellene ismerkednem? Hogyan és hol találhatnék olyat, akivel összeillünk?

Figyelt kérdés

Igazából arra gondoltam, hogy más aspergeresekkel, szociális fóbiával küzdőkkel (stb), vagy csak simán introvertált, aszociális illenénk össze.

A kérdés, hogy hogyan, és hol lehet manapság kötetlenül ismerkedni - főként olyanokkal, akik megfelelnek ezeknek, szóval szintén zárkózottabbak?



2019. febr. 27. 18:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

19-20.: Igen, a kérdés lényeges része az is, hogy "milyen" lányok jöhetnek számításba - hiszen ha az illető találhat tipikus párt, akkor valóban adódik a kérdés: miért én? Persze ez nem jelenti azt, hogy VELEM "szenvedni kell", pusztán azt, hogy más vagyok, mint az átlag. Vannak rossz dolgok, gyengeségek - de vannak erősségeim is. Ilyen például a megbízhatóság, szavahihetőség, kiszámíthatóság. (Persze, hogy minden pasas azt mondja, hogy 2 gyerek és örökké - de aztán valahogy másképp sikerül... Például a cuki titkárnővel.)

Tehát: én azt gondolom, talán olyan illene hozzám, akivel szintén van valami (mentális probléma, eltérés, bizalmatlanság stb).

2021. febr. 5. 15:28
 22/24 anonim ***** válasza:

"Ilyen például a megbízhatóság, szavahihetőség, kiszámíthatóság."


Normális embereknél ez ALAP.

2021. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Tudod hogy az emberek nagyon nagy részéből ténylegesen HIÁNYZIK hogy a szavának súlya legyen, hogy ha ígér valamit, azt betartsa? :)
2021. febr. 5. 23:49
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: az én környezetemben nem. Rossz körökben mozogsz.
2021. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!