Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kinek mennyire és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kinek mennyire és hogy sikerült 35-40 es korára egzisztenciát teremteni? (hitelmentes lakás, kocsi)

Figyelt kérdés
Nők sokszor mondják hogy a saját lakás alap. Ellenben azt látom hiába dolgozok heti közel 60 órát és 30as éveim közepére sikerül havi nettó 500 körül keresni a lakásárak folyamatos emelkedése miatt ez nagyon távoli cél... noha nincs megélhetési gondom.. igaz szabadidőm is elég kevés.

2019. márc. 2. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár, nem válasz, de... Ha te most a korai 20-as éveidben vagy, ne hasonlítsd magad egy mostani 40 körlihez. Az tök más volt akkor, mint ami most van.
2019. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Eléggé sikerült. Heti 60 órát minek dolgozol? inkább keresnél kevesebbet 40-ben és lenne időd az úgynevezett életre.


Illetve ha te amiatt izgulsz, hogy a "Nők sokszor mondják" akkor gratulálok. Ha te miattuk veszel lakást, akkor tényleg van értelme. Egyébként nekem még sosem mondtak ilyesmit, szerintem ez inkább a társkeresésben sikertelen férfiak kifogásainak egyike.

2019. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
netto 500zal mit akarsz pesten, batyja? majd ha meglesz az 1 misimokus, akkor mar valaki leszel
2019. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Van ház, van kocsi, van a fizudnak majdnem a fele. Budapest nincs. :)

32/f

2019. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy nő sem vár el ilyet ha mégis, ott nagyon nagy gondok vannak avagy baromi kislány még az illető és nem érti az életet...
2019. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a sajat lakas egyaltalan nem alap. A legtobben egyutt vesznek, amikor osszehazasodtak es tervben vannak a gyerekek. Vagy egyutt epitik fel es addig kicsit szerenyebben elnek. En ugy latom a kozos lakas/haz sokkal gyakoribb.

Videken amugy tobb onkormanyzat is tamogatja a fiatal hazasok letelepedeset. Kozos erovel konnyebb, szerintem neked is ez legyen a celod. ;)

2019. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
61%

Miert lenne hitelmentes? A netto 500-bol mar siman birnod kell toreleszteni. A problema ott szokott lenni, hogy sokan az elso lakasnak is ugy allnak neki, hogy mar az is tuti legyen, pedig az mas kategoria. Nekem ilyen ketsegem nem volt, egy panelban nottem fel gyerekkent, az elso sajat lakasom is egy videki panel volt jo sok hitellel.


Onnantol pedig mar egyutt mozogtam a lakaspiaci valtozasokkal. Az elozo lakas onero, plusz hitel. Tudni kell meddig er a takaro, es akkor nem fogsz kenyszerhelyzetbe kerulni.


42F

2019. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmim, így ennyi.
2019. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!