Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gimnazista és egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista és egyetemista fiatal nők miért járnak 30-as 40-es férfiakkal?

Figyelt kérdés

Persze nem ez az átlag, de azt sem lehet mondani hogy ritka lenne.


Most nem a pénzes pasikra vadászókra gondolok, hanem akik csak átlagos életszínvonalon élő férfiakkal járnak.



2019. márc. 4. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Mert mar nem maszatatolnak ;)
2019. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Mert az apukájuk hasonmását látják bennük,és nagyobb a farkuk,mint egy 15 évesnek,aki még növésben van ùgymond.Meg azt hiszik használni is tudják,és uh olyan érettek.Bár ezek a 30-40-espasik eléggé le vannak pukkanva manapság.Kicsit értetlen vagyok így én is.N
2019. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Ne általánosíts kérlek.☺
2019. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert anyagi javakban gondolkodnak.
2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%

Hadd járjanak csak!

43/f

2019. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Azért egy egyetemista, mondjuk 23 éves nő és egy 30-32 éves férfi között nincs olyan borzasztó nagy korkülönbség, szerintem ez még bőven nem az apakomplexus kategória, ha valakinek az idősebb férfiak tetszenek, ne vegyük őket egy kalap alá a gimnazistákkal. Pláne, hogy egyetemeken is gyakran előfordul a harmincas (és esetenként az idősebb) korosztály is, pláne mesterképzésen, phd hallgatók között. Amúgy meg tudom érteni, ha egy komolyabb nőnek nem a heti szinten állati szintre lerészegedő, félalkoholista, bulizós, kollégista srácok jönnek be, hanem a komolyabb férfiak (persze, tudom, nem csak ilyen van, de azért ez eléggé jellemző jelenség még egy komolyabb szakon is). A mi szakunkon is vannak bulis lányok, na nekik például pont a bulis egyetemista srácok tetszenek, nem a komolyabb, érett férfiak.
2019. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Egyetemista 18-tól lehet.Tehát ha egy 35 -40 éves férfival van,akkor az érdekes.Mondjuk tőlem...Persze azt a kort nézed,amelyiket akarod.

Ha nekem lenne egy 25 éves barâtom,akivel szeretjük egymást,akkor engem sem kell lenézni a 10 év korkülönbség miatt,hamindez egy fordított helyzetben teljesen jó.(2)

2019. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Ráadâaul a kérdésben gimnazista is szerepel,ami meg ugye ....18,19 -ig tart.
2019. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nem lennék együt egy 30 feletti férfivel, teljesen más életszakaszban vagyunk. 20L
2019. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Egy átlagos életszínvonalú dolgozó férfi is többet tud a barátnőjére költeni, mint egy sulis a zsebpénzéből meg a diákmelóból.
2019. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!