Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gimnazista és egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista és egyetemista fiatal nők miért járnak 30-as 40-es férfiakkal?

Figyelt kérdés

Persze nem ez az átlag, de azt sem lehet mondani hogy ritka lenne.


Most nem a pénzes pasikra vadászókra gondolok, hanem akik csak átlagos életszínvonalon élő férfiakkal járnak.



2019. márc. 4. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

22 fősulis voltam, mikor megismertem a 28 éves páromat. 6 éve együtt vagyunk.


Vannak apakomplexusos csajok, vannak, akik a korosztályukat éretlennek találják. Sok emberről nem lehet megállapítani a korát. 28 éves vagyok és az egyik tanfolyamtársnőm kb 23 évesnek hitt. Szóval, attól, hogy egy férfi kb 34 éves, még kinézhet 28-nak.


Egyébként az pedig a férfit minősíti, ha leáll nagy korkülönbséggel csajjal, mert hát egy agyilag érett férfi mit tud kezdeni egy jóval fiatalabb lánnyal? Pl. 20 L 35F

2019. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagy általánosságban azt tudnám mondani, hogy azért mert sokkal érettebbnek tartják az idősebb korosztályt. Nem véletlenül mondják, hogy a nők korábban érnek, sokuk a 20 évei elején már azt érzik, hogy jó lenne megállapodni családot alapítani satöbbi. Nyilván ezt egy bizonyos egzisztenciával rendelkező(legyen akár átlagos vagy azon felüli ez tökmindegy) idősebb férfivel könnyebb megtenni. De persze ez is csak amolyan általánosítás féle, személy szerint találkoztam már férfival a 30-as korosztályból aki hisztisebb volt egy menstruáló tini kislánynál és olyan huszonévei elején járó sráccal akiről a gondolkodásmódja és a személyisége miatt ha nem láttam volna hogy néz ki lazán rá dobtam volna a korára +10 évet tippre.
2019. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Ami szerintem a legfontosabb az az, hogy ők már felnőtt férfiak, de azért még nem öregek. Ez a 30-as, kora 40-es korosztály pont az a kategória, akin már látszik az idő, picit megedzőttek, tapasztaltabbak, komolyabbak, tanultabbak és jó esetben már van egy stabilabb önképük, értékrendjük, gondolkodásuk, de azért még szót tudnak érteni a fiatalabb korosztállyal, nem felejtették el, hogy milyen volt huszonévesen, el tudják engedni magukat, lazábbak, még van bennük élet és kalandvágy, és még vissza-vissza vágynak azokba a fiatalabb éveikbe. A külsejük is olyan, hogy már azért látszik rajtuk, hogy érett férfiak, élesebbek a vonásaik, picit esetleg már ráncosabb vagy látszik a bőrén, hogy azért nem mai gyerek, esetleg picit őszül, szőrös stb., de azért nem is úgy néz ki, hogy mondjuk apukád vagy a nagypapád jusson róla az eszedbe. Ezek a tulajdonságok egy erős, magabiztos, sármos, szexi férfit takarhatnak, ami vonzó a lányoknak. Azért ez a felnőttéválás környéke egy elég rizikós időszak, mert már nem vagy gyerek, de még nem vagy felnőtt sem. Érzed, hogy azért már önállóbbnak és talpraesettebbnek kellene lenned, ki kellene találnod, hogy mégis mit szeretnél kezdeni az életeddel, hogyan tovább, milyen ember szeretnél lenni és egy részed ezt is akarja, hogy elkezdd élni a saját életedet, kitaposni az utat és szabadság meg minden... viszont egy másik részed meg ott van azért bizonytalanul, hogy biztosan jó lesz-e így, menni fog-e és még azért nincsen annyi tapasztalata az embernek ennyi idősen, hogy mindenbe biztosan, bátran, átgondoltam belevágjon, nincsen elég ismerete és tudása sem stb. Vannak olyan helyzetek, amikor az ember a családjára sem számíthat vagy esetleg számíthat, de valamiért mégsem érezné jó megoldásnak vagy bármi ilyesmi és bizony egy 30-as, 40-es férfi erre egy nagyon "jó" megoldásnak tűnhet, mert biztonságot sugároz, sok fiatal lány szemében egyfajta "támasz". Ő majd segít, ő biztosan tudja, ő biztosan támogat, már biztosan csinált ilyet, sok mindent megélt és így tovább, és így tovább.


Nem azt mondom, hogy az anyagiak nem játszhatnak ebben szerepet, de én biztosan nem azt tenném az első helyre. Én a környezetemben egyáltalán nem azt látom, hogy a pénz lenne a döntő az ilyen kapcsolatokban, hanem tényleg inkább az, amit leírtam az előbb. Egyrészt tényleg nem csak tehetősebb pasikról van szó, akik mindent megvesznek a lányoknak, sok esetben maguk a lányok is olyan családból származnak, ahol a szülők mindent meg tudnak nekik adni és amúgy a fiatal srácok között is vannak jómódú családból származóak, akik szintén sok pénzt tudnának áldozni a barátnőjükre.

2019. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Mert még fejben gyerekek és azt hiszik, hogy ettől érett nők lesznek, ha összeállnak egy általuk érettnek hitt selejttel, aki nem kell a korabelieknek.
2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert azoknál van jövökép életcél,egzisztencia,akar esetleg családot ilyesmi,mai 20 asok mit akarnak,baxni mint a nyulak,drogozni inni buli,nők,gyerekről hallani se akarnak,v h dolgozzanak a közösért.
2019. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

Mert addig is el vannak tartva. Kényelemben élhetne. Az idősebb pasinak ennyi idősen már meg van mindene. Ház, kocsi, ismeretség, munka.

A lánynak nem kell semmiért küzdenie. Elég a sulival foglalkoznia.

Gondolj bele, ha összejön egy vele egykorúval. Ott akadnak nehézségek. Nincs ház. Albérlet fizetni, vagy szuloknel megoldani a találkozást. Ha nincs kocsi, akkor tömegközlekedés. Pénzhiány. Túl sok a macera. Inkább a könnyebb utat válasszák. Aztán ha végeznek a sulival, utána dobják a pasit, lehet fiatalabbat keresni.

2019. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%

Azért elég vicces, hogy egyik válaszadó sem volt képes megkérdőjelezni a kérdésben szereplő állítást.

Gimnazista és egyetemista fiatal nők nem járnak 30-as 40-es férfiakkal.

2019. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg az alacsony onertekelesu, apakomplexusos fiatal lany, akiket konnyen behaloznak az "erett es tapasztalt" harmincasok- negyvenesek, akikrol persze hamar kiderul, hogy valojaban manipulativ, szamito, vagy eppen elkepesztoen infantilis emberek, akik a sajat korosztalyuk koreben mar keptelenek ismerkedni, ezert naiv, onbizalomhianyos lanykakra vadasznak. Szomoru jelenseg, az biztos.

Meg mielott valaki azzal jonne, hogy "mert a mai fiuk csak buliznak, nem akarnak csaladot, nincs felelossegerzetuk" stb, azok rossz helyen keresgelnek. A baratom pl csak ket evvel idosebb nalam, megis felelossegteljes, csaladcentrikus, erett. Inkabb azon gondolkodjatok el, hogy pl 15 ev korkulonbsegnel hogy lehet hosszutavra tervezni... apuci fel labbal a koporsoban, mikozben a no neveli a ket gyereket...? Na meg annak is oka van , ha valaki negyven evesen csak a serdulokorbol eppen hogy kinovo "nokkel" talalja meg a kozos hangot ...

2019. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Én még nem láttam olyat, hogy egy gimis lány 40 évessel járt volna. Hol élsz te?
2019. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Hozé don Padrafos ***** válasza:
0%
Én is 40 közeli vagyok, és jó tudni, hogy végre engem keresnek a gimnazista és egyetemista nők! 30 éves koromban, mintha elvágtak volna, szóba sem akar állni velem senki azóta. 20-as éveimben volt néha egy barátnőm rövid időre, de a műszaki érdeklődésem, komolyságom és stílustalan öltözködésem miatt ez a kapcsolat dolog mindig nagy kihívás volt nekem. Megváltozni meg nem akarok.
2019. máj. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!