Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban, csajozásról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban, csajozásról, így kéne?

Figyelt kérdés

csajnak:

*1 vagy bejön a srác vagy nem


2, ha bejön, akkor bárhol lekaphatja, nem? metró közepén, villamoson, bárhogy is csinálja, örülni fog neki, és belemegy

*

ha nem, bármilyen finoman csinálja, vissza fogja utasítani

*


tehát.... ha akarok valamit a lánytól, próbáljam meg? (megölelni, ha nem húzza el magát megcsókolni)

*azonnal, mindenféle előzmény nélkül, legközelebb amint találkozunk?


2010. júl. 2. 21:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
oké, értem én, az is vagyok, de akkor is, nem lehet pl találkozásnál csak úgy megölelni mint a farsangi kabalamackó.... és padon ülve közömbös témáról beszélgetve se lehet az ajkaira cuppanni... megijesztené, akkor is, ha bejövök neki.
2010. júl. 2. 22:12
 22/25 Timi: ) ***** válasza:

de ne stresszelj kedves,semmi gond nem lesz,ha bejössz a lánynak,akkor teljesen mindegy hol vagytok,csak kedves légy,önmagad,szeresd,ölelgesd ha együtt lesztek,de most lehet tolakodásnak venné,ha azzal indítanál,azért írtam a sétát,a közömbös témát,a bókokat,a közeledést és mindent amit az eddigiekben említettem,ezzel közel kerülsz hozzá,és alkalmas a csókra is a helyzet,nem lesz gond,önbizalom hm.. mondogasd magadnak jól nézek ki,menni fog,agyban dől el,ha te jónak látod magad a kisugárzásod is más,de ne feszengj,ne izgulj azzal elrontanál mindent.Menni fog,nyugi,ennél többet nem tudok már segíteni :(

Remélem hasznát veszed a leírtaknak.Pusszantlak:P

Tímea 23/L

2010. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget kicsim (:
2010. júl. 2. 22:20
 24/25 Timi: ) ***** válasza:

Nagyon szívesen drága: )

; )

2010. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ha oda jöne egy vadidegen fiu és átölelne, elökném, alárugnék, megütném, orditanék vele stb. hiába olvadok el mien jol nézki, ne kezdjen már el fogdosni egy idegen, jöjön oda köszönjön szépen kérje el az msn-t akármi szivesen megadom,örülök is neki, de ne támadjon már be, akkor csak ugyérzem arra kellenék neki

16L

2010. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!