Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban, csajozásról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban, csajozásról, így kéne?

Figyelt kérdés

csajnak:

*1 vagy bejön a srác vagy nem


2, ha bejön, akkor bárhol lekaphatja, nem? metró közepén, villamoson, bárhogy is csinálja, örülni fog neki, és belemegy

*

ha nem, bármilyen finoman csinálja, vissza fogja utasítani

*


tehát.... ha akarok valamit a lánytól, próbáljam meg? (megölelni, ha nem húzza el magát megcsókolni)

*azonnal, mindenféle előzmény nélkül, legközelebb amint találkozunk?


2010. júl. 2. 21:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nagyon jól ismerem, de nem régóta :) mármint nem régóta "randizgatunk" vagy mittudomén. és ugye hiába randizgatunk, utalni még sosem utalt rá, hogy ez több, vagy kevesebb. nem tudom mi lenne a megfelelő alkalom "lekapni"
2010. júl. 2. 21:49
 12/25 Timi: ) ***** válasza:

Aham,értem,hát a lényeg h ne hirtelen csináld,legyetek kettesbe ha lehet..beszélgettek,nézz a szemébe minél többször,közeledj lassan,fogja tudni mit akarsz:)ésssss megcsókolod:) ennyi; )

Na hajrá

2010. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
oké, vigyem ki valami parkba üljünk ott le?
2010. júl. 2. 21:56
 14/25 Timi: ) ***** válasza:

Egyem a kis szíved,teljesen mindegy csak kettesben legyetek,ha neked jó a park,akkor jó,sétálgattok ott egy pad: "-nem ülünk le egy kicsit?",

beszélgettek és a többit leírtam:)

Ne izgulj már nyugi szúszáááááhh

:)

23/L

2010. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

oké, próbálok, sosem csináltam még ilyet... állítólag jóképű vagyok meg minden megvan... az a baj, hogy


attól félek, hogy a lány nem hagyná, de nem azért mert nem akarja, hanem mert nem a megfelelő alkalomkor csinálom, ilyen nem létezik? ha akarja hagyni fogja, ha nem, felejtsem el, örökre? bár erre már választ kaptam.

2010. júl. 2. 22:00
 16/25 Timi: ) ***** válasza:
Figyi,ne bonyolítsd túl,ne támadd le,ha beszélgettek és a lány szemébe nézel,szépen mosolyogsz,egyre közelebb mész hozzá,bókolsz,ha tetszel neki,fogja engedni,ha meg nem,akkor Istenem van ilyen,nem kell túl drámázni.Ha nem tetszenél neki eleve el sem menne arra a randira vagy sétára vagy nevezzük aminek akarjuk.Nem lesz gond,fogod érezni mikor kell,és minden jön magától,add át magad az érzésnek,csak ő rá figyelj,nyugi,nem lesz semmi gond:)
2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
oké, mindenképp megteszem legközelebb (:
2010. júl. 2. 22:06
 18/25 A kérdező kommentje:
és akkor a csók a lényeg?
2010. júl. 2. 22:07
 19/25 Timi: ) ***** válasza:

Már mosolygok rajtad,annyira aranyos vagy,tuti nagyon fiatal vagy:)

Minden lényeges az hogy hogyan beszélsz vele,hogyan érinted meg,a csók is lényeges valóban,de majd belejössz hidd el,mindenképpen felejthetetlen élmény lesz számodra.

Spontán dolgok,légy önmagad amilyen te vagy,ne feszengj,engedd el magad,és ha csók,akkor add át magad az érzésnek.

A lányra figyelj,jön minden magától,és tudod:önmagad légy!!!

2010. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19, nem ,csak félénk, nem volt még barátnőm, nincs önbizalmam, de ezek után lekapom
2010. júl. 2. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!