Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti megnézitek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek hogyan öltözködik egy férfi? A magyar férfiak igényesen vagy igénytelenül öltözködnek szerinted?

Figyelt kérdés

Megnézitek hogy hogyan van felöltözve,hogy odafigyel hogy tiszta ruhákban járjon?

Sok férfin láttam hogy márkás cipőt hord,de arra már nem figyel hogy tiszta is legyen. Rá van száradva a sár,piszok.

Ti ezeket megnézitek a férfin?



2019. márc. 10. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

#10


Felzárkózhatnak a Tesitanár Testület és az Okoskodó Orvoskodók mellé.

2019. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Én megnézem, szerintem fontos hogyan öltözködik. A márkás cuccok nem érdekelnek annyira. Legyen férfias és a személyiségéhez illő, ne az aktuális trend, mert azok borzalmas ruhák. Egy kis sár szerintem elég nagy szőrszálhasogatás, minden nap pucoljon cipőt?
2019. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#12


Főleg, hogy erre nagyon nehezen tudod elkerülni, ha kerülgeted az kb. +10 perc az utazáshoz.


Nem falu, csak város széle. Erősen az. És szocik építették a várost, látszik is rajta.

2019. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem, de nem érdekel hogy márkás e vagy sem. Jól legyen összeválogatva ami éppen rajta van. Felejtős a koptatott bő szárú farmer, borzalmas bőrdzseki, reklámpólók, tetőtől talpig nike cuccok (más márka is létezik). Fővárosiak sokkal de sokkal jobban öltözködnek. Ritkán járok arra, de akkor nagyon feltűnik ez.
2019. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#13 Ha annyira sáros, akkor nyilván pucolja meg, mert igénytelenül hat, de ez természetes, én minimális sárra gondoltam és nem olyan környékre, ahol gyakori a nagy sár. :D
2019. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#14


A fővárosban "picit" könnyebb hozzájutni a kínai hamisítvány ruhákhoz amik jól néznek ki olyan árban mint a natúr kínai cuccok.

2019. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Erre a kérdésre itt normális válasz nem lesz. Vannak akik semmibe nézik az inget viselő, bőr cipőt hordó férfiakat, mert nekik a V nyakú pólós, Nike Air Max cipős férfiak az nyerők. Egy másik nő meg kuncogva neveti ki az ilyen díszpintyeket és örömmel néz rá egy kockás inges, vasalt nadrágos, bőr cipős férfira. Egy harmadik meg a szolid utcai cipős, normál, nem koptatott farmeros, galléros pólós férfiakat kedveli. Egy negyedik meg azonnal letérdel egy rózsaszín inges nyálgépnek...
2019. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

Én megnézem, de nincsenek nagyon nagy igényeim, nem ezen fog múlni.

Viszont, ami kizáró tényező:melegítő, szaggatott, lyuggatott farmer, nagy márkaneves pólók.

Ami nagyon tetszik, de nem kötelező, az az ing.

Az annyira nem vonz, ha valaki olyan, mintha skatulyából húzták volna ki. Kis lazaság vonzòbb. Nem kell, hogy csillogjon a cipője.

2019. márc. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

borzalmas bőrdzseki"


Mindig is divat volt nem értem mi abban a borzalom.. Kivéve ha valakin nem has poló mert annyira kicsi s-es méretűt vett..

Hozzá szolva a kérdéshez , szerintem ami számít hogy passzoljanak egymáshoz a ruha darabok és nem az hogy mai dívat e vagy kevert vagy egyéni stílús . Ha valaki tudja mi áll jól neki akkor teljesen mind1 mennyi pénzből vette , senkinek nincs rá ragasztva egy árcédula a ruhájára amivel mászkál.

2019. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, megnezem. A h&mbol is fel lehet oltozni normalisan, nem kell erre vagyonokat aldozni. Van learazas, turkalo is. En is adok magamra, pedig nem vet fel a penz, az idot sem sajnalom ra. Hulyen ereznem magam, ha o igenytelenul nezne ki, es ha meg a tanacsaimat se fogadna meg es nem akarna valtozni, ellenkezne, bedurcizna, na ott veszne el minden tiszteletem iranta. Nem akarok ugy elni, mint a nagyszuleink generacioja, hogy hadakozni kell a ferfivel, mint egy ovissal, mert nem figyel a kulsejere.
2019. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!