Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyertem egy fogadást, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyertem egy fogadást, azt mondhat bármit kérhetek. Jó ötlet volna ezt kérnem?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedünk, cicázunk, kerülgetjük a forró kását. Személy szerint élvezem, hogy még egy csók sem csattant el, látom rajta, hogy ő is akarja, de tetszik, hogy mégsem adja könnyen magát, és nekem is jó érzés, hogy uralkodom magamon, pedig legszívesebben ágynak dönteném..

Fogadtunk a hétvégén egy apró kis dologban, a fogadást én nyertem meg, azt mondta "24 órád van kitalálni mit kell teljesítsek" majd hozzátette "bármit kérhetsz.."


Gondoltam arra is, hogy szimplán meg kell csókoljon.. de az túl egyszerű volna, így mivel tudom, hogy nem szeret főzni azt találtam ki, hogy vendégül kell lásson vacsorása:)

Szerintetek?



2019. márc. 20. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg hülye vagy.

óta húzzátok egymást, +-30 évesen. Szerinted nem elég már a húzásból, szívatásból? Több hét után? Tipikus esete amikor túl lősz a célon.

Felnőtt nőnek aki kedvel, tán szeret, kíván... nem elég epekedni több hetet? Ugye az megvan, hogy a bármit kérhetsz az nem bármit jelent hanem pont azt az egyet?

2019. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

Én is erre gondoltam, ha nekem egy pasi hetekig húzza az agyam, de nem történik semmi, akkor már amiatt nem is fog, hogy legyen már valami!!!!

Játszd be a vacsorát, aztán utána menj rá, különben lehet lemond rólad amiatt, hogy semmi sem lett


31n, (27 a pasim 😁)

2019. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Nyilván a végtelenségig nem fogom húzni.

Ő feldobta a magas labdát, én meg nem direktbe mondtam be, hogy akkor legyen szex, hanem teremtettem egy helyzetet ahol majd úgyis adja magát a helyzet, ugyanis egy lépésre leszünk a hálószobájától.

Szóval szerintem nem vagyok hülye, de tőlem annak tartasz aminek akarsz, te dolgod.


Egyébként azt írta, hogy bátor dolog tőlem, hogy enni fogok abból amit főz, ugyanis simán megmérgezhet:D

Na meg kíváncsi a másik három dologra ami a kalapban volt..


Ebből tuti szex lesz, na meg kapcsolat, én már most szerelmes vagyok:D vagyis valami hasonló..

2019. márc. 20. 22:40
 24/30 anonim ***** válasza:
82%
En drukkolok nektek! Szerintem nagyon jo otlet volt! Azert majd ird meg hogy alakult! 38N
2019. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
.
2019. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Siker:)

Sütött nekem tojást.. :D Megjegyeztem, hogy nem vitte túlzásba a főzőcskézést. Erre leöntött vízzel, aztán megfagyott a levegő, és megcsókoltam utána meg óriásit szexeltünk, háromszor is.


Köszi a válaszokat!

Sziasztok!

2019. márc. 26. 19:06
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Eddig még hihető volt, most viszont azt mondom: Kamu!
2019. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%
Hatalmas szégyen hogy 31 évesen nem tud főzni, és tojásrántottát készít egy vendégnek. Biztos hogy egy ilyen szerencsétlent akarsz tarsadnak, gyermekeid anyjának? Mert lehet hogy vagány meg jól néz ki, de életképtelen, feleségnek és anyának alkalmatlan. Vagy majd minden nap bundás kenyeret esztek?
2019. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
leöntött vízzel...?
2019. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én se csináltam volna ennél macerasabb etelt, mar csak a poén kedveert se.
2019. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!