Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyertem egy fogadást, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyertem egy fogadást, azt mondhat bármit kérhetek. Jó ötlet volna ezt kérnem?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedünk, cicázunk, kerülgetjük a forró kását. Személy szerint élvezem, hogy még egy csók sem csattant el, látom rajta, hogy ő is akarja, de tetszik, hogy mégsem adja könnyen magát, és nekem is jó érzés, hogy uralkodom magamon, pedig legszívesebben ágynak dönteném..

Fogadtunk a hétvégén egy apró kis dologban, a fogadást én nyertem meg, azt mondta "24 órád van kitalálni mit kell teljesítsek" majd hozzátette "bármit kérhetsz.."


Gondoltam arra is, hogy szimplán meg kell csókoljon.. de az túl egyszerű volna, így mivel tudom, hogy nem szeret főzni azt találtam ki, hogy vendégül kell lásson vacsorása:)

Szerintetek?



2019. márc. 20. 19:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
28-31, igen, ő a lány
2019. márc. 20. 20:24
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a főzés jó ötlet. Utána úgyis lesz csók. :D
2019. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Például megkóstolhatna "egy falatot" a számból?:D
2019. márc. 20. 20:32
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
Ember ez a csaj 28 éves. Azt akarja hogy dugd meg keményen:)
2019. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
Én azt hittem egy laza cumit fogsz kérni.
2019. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet, még ezzel is húzod egy kicsit az agyát. Aztán majd ha megvolt a kaja meg már epekedik érted akkor utána jöhet a szex.
2019. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem személy szerint tetszene, most te húznád egy kicsit őt... mivel még csók sem volt, ilyen cicázás után nem biztos, hogy konkrétan arra vágynék, hogy azt mondd, hogy ágynak döntenél. Ezt mindketten akarjátok, tényleg túl egyszerű. Csempéssz bele egy kis izgalmat, ez a vacsi ötlet, nekem tetszene, na :)
2019. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Igazából ő a 31. :)

17, igen, így gondolom én is, túl snassz lenne, végre egy lány akivel jót játszottunk ismerkedés közben:D és minél tovább húzzuk, annál édesebb lesz:)


Köszi a válaszokat, közben írtam neki, hogy bedobáltam egy kalapba 4 dolgot ami eszembe jutott, és azt húztam, hogy a nyeremény: Egy vacsorát nyertél amit elfogyaszthatsz a hölgy lakásán és az ő társaságában, pontosan 47 óra múlva.


Azt írta, hogy "elmész te a pi..ba! :-D"

fél percre rá: ezt még nagyon megbánod!

újabb fél perc: hogy én mennyire utállak!

újabb fél perc: így megszívatni...


Azóta csend van:)))

2019. márc. 20. 20:51
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jól csináltad. Ez egy nagyszerű ötlet volt, jó az elején kicsit hergelni egymást.


A válaszaiból ítélve, pedig vette a lapot :)

2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon tetszik.Ugyes vagy,igy kell tobb legyet utni egy csapasra.Lesz vacsora, vacsora utan csok, csok utan szex..
2019. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!