Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy új lány a munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy új lány a munkából.3 éves kapcsolatba vagyok. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az h egy 3 éves kapcsolatban vagyok, nem mondhatom h nem szeretem a párom, megvagyunk, picit monoton lett a kapcsolatotunk. Nem hagynám el más miatt.

Van egy új lány a munkába aki nagyon tetszik, nem nem lennék velem kapcsolatban. Inkább szexuálisan érdekel.

Elhivtam a városba meginni valamit amikor mentünk a többiekkelbis, de nem jött el, 2x hívtam.

Beszéltünk fb-on, nem nagyon dumáltunk, úgy tűnt h nem érdeklem, nincs kedve beszélni. Annyibs hagytam.

Par nap múlva egyik este írta h menjek a városba, sajnos aludtam amikor irt.. Elment a lehetőségem.

Azóta még dumáltumk párszor fb-on, mintha nyitottabb lenne, viccelünk, picit mintha flörtölnénk, de ennyi. A munkába is beszélünk, inkább a munkáról, ahogy új én segítek neki egész nap.

Amikor mellette vagyok érzek egy szexuális feszültséget. A nézése alapján, eléggé úgy tűnik h zöld út. De a cselekedete alapján nem igazán. Van párja.


Tudom h egy hülye kérdés, de a lényeg h éget a vágy h legalább csak megcsókoljam, több nem is kéne.


Nem tudom mit tegyek..

Ötletek?


22 éves lány, leszbikus.

A csajnak is bnője van, tegat leszbi vagy biszex. Erről nem beszéltünk. Vajon kéne?



2019. márc. 27. 08:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy én feltettem egy hasonló kérdést, de ott semmi másról nem volt szó, mint hogy elkísérem egy darabon a kolléganőt, és gyakorlatilag azt válaszolták, hogy én már gyakorlatilag megcsaltam a nőmet, csak még magamnak sem vallom be: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


És bocs, hogy ezt írom, de neked meg itt konkrétan viszket a micsodád, és randira hívtad a csajt, és erre nyomják itt a dumát, hogy nincs ezzel semmi gond, ilyen az élet... na ez a durva!

2019. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
#11-es, kettos merce van, te ferfi vagy, a kerdezo pedig no :)))
2019. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod megérdemli, hogy őszinte legyél vele. Mondd meg neki, hogy vége és nem szeretnéd őt. Ugyan ezt elmondod, amit nekünk is. A kolléganőddel se kezdj semmit. Nem tudhatod, hogy nekik milyen a kapcsolatuk, de gondolj bele mennyire rosszul éreznéd magad, ha miattad szakítanának, aztán nem is akarsz vele összejönni.

Nem itéllek el, szived joga így érezni, de ami nem a te hatásköröd abból maradj ki.

2019. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szakítottam a barátnőmmel.
2019. márc. 29. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted :)
2019. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Amúgy az a vicces az ilyen esetekben, hogy ti, amikor kommenteltek dúrván kétszínűek vagytok és nem vagytok őszinték magatokkal.

Köveztek mindenkit pár sor után, amit olvastok tőle.

Komolyan most, legyetek őszínték, s kérlek gondoljátok át h ti sose akartátok elveszíteni a fejetek, nem akartatok kalandot, mert már meguntátok a párotok? És kérem szépen, nem szerelemről van itt szó, hanem arról, hogy sok év után mindenki vágyik valami újra, valaki újra. Gondolj csak bele, te miért szoktál új ruhákat venni? Csak azért mert már nem jó van el van szakadva(mint pl a párkapcsolatokba), vagy azért is vesztek új ruhákat, mert tetszik, s nem akartok egész életetekbe ugyan abban a polóba vagy nadrágba járni?

Mindenki fejében megfordul legalább egyszer(amikor kapcsolatban van), hogy milyen jó lenne ha szexelne azzal a scráccal/lánnyal, akit minap a konditerembe látott s vonzónak talált.


Egy szóval sem bíztatok senkit h csalja meg a a párját, és nem is mondom, hogy helyes lenne. Csak gondolkodjatok el picit, és reflektáljatok az életekre.

2019. okt. 31. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!