Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményed szerint létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed szerint létezik legjobb fiú-lány barátság úgy, hogy az egyik ne akarna többet a másiktól?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold meg a válaszodat, írj példát az életedből. :)
2010. júl. 5. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

14:53-assal teljesen egyet értek!


Csak ti nők hiszitek azt, hogy tényleg létezik fiú-lány barátság. Csak ti hiszitek azt, hogy a fiú barátotok sosem szeretne tőletek többet.


Feltéve ha külsőre abszolúte NEM tetszetek neki...:)

2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Fenomén Dani válasza:

Van, de attól függ, hogyan tapasztalod... Úgy értem: hogyha van egy párod, akit őrülésig szeretsz, akkor lehet nem így látod. Van olyan eset, mikor lehetne komolyabb is a felek között, de mindketten tudják a határt, és ebben ez a szép... de mondjuk az nem teljesen tiszta baráti szeretet, mert lehet zavar, hogyha valami "olyasmit" mesél neked. Ennek ellenére azt tudom mondani, hogy van! Nekem is van olyan ismerősöm, akivel ált. iskolától kezdve tartom a kapcsolatot, és még sosem akartunk egymástól többet. Lett volna rá esély, de a barátság "jobb" mint a párkapcsolat az emberi kapcsolatok terén. Gondolok itt arra, hogy nem vársz el annyi mindent egy baráttól, mint a párodtól. Ergo kevesebb konfliktus. Pláne még az is ritka, hogy egy párkapcsolat sikeresen barátsággá degradálódjon... Összevetve az egészet: van, csak nehéz néha elhinni... Néző pont kérdése.


19/F

2010. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem nincs!

az egyik fél előbb utóbb úgyis akar valamit, vagy ha nem, akkor egyszerűen ráuntok egymásra és megszűnik a kapcsolat. de ha tényleg közel kerültök egymáshoz mint barát, sztem abból előbb utóbb egyik fél részéről több lesz, és lehet h közbe elmondja neked h neki ez és ez tetszik, attól még bejöhetsz neki!

szal sztem az se kizáró ok, h jajj tudom ki tetszik ergo tőlem nem akar semmit (főleg komplikáltabb csajoknál)

2010. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem létezik. Sima fiú-lány barátság igen, de legjobb nem. Eddig valahányszor egy fiú volt az úgymond legjobb barátom idővel vagy én kezdtem többet érezni iránta, vagy ő érzett irántam többet, ezt vagy személyesen vallotta be, vagy máshogy tudtam meg.

17L

2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

pontosan. csupán a nők hiszik azt, hogy a férfi nem akar többet -én is játszottam ezt a játékot több lánnyal, évekig- amellett, hogy tényleg iszonyatosan jó barátaim voltak, mindet, érted MINDET meg akartam fektetni. Az összeset.


CSAK barátság egy esetben lehetséges: ha a nő iszonyatosan ronda.

2010. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem van két fiú barátom is, akikkel nagyon jól elbeszélgetek és én megérezném, ha valamelyikük is többet akarna. Ez azonban nem így van, tehát tényleg baráti jellegű a kapcsolat és sztem kell is, hogy egy lánynak legyenek fiú barátjai, mert a pasik másként látnak bizonyos dolgokat és más jellegű tanácsokkal is el tudnak látni, mint mondjuk a barátnőim.
2010. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzátenném, hogy az igaz lehet, hogy megfordul a másik fejében, hogy mi lenne ha..De ez általában nem fajul tetlegességig:) Szóval csak eljátszunk a gondolattal, de ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül járni akarok a barátommal.
2010. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
létezik: szüleim és egy másik család kölcsönösen barátok fiú-lány is, de semmi több
2010. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

igen, létezik:) van egy srác, akit már évek óta ismerek. ő volt az első srác, aki megcsókolt (persze úgy, hogy egyikőnk sem akart többet). Ő a legjobb barátom, és amikor ezt elmondtam, akkor sírt.olyan aranyos volt:D amikor a jelenlegi barátom miatt szomorú voltam, akkor mindig megvigasztalt, amikor meg ő volt ilyen állapotban akkor meg én vigasztaltam meg.

Imádom:D

2010. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!